Rzeszów - Poniedziałek, 03.08.2026
Reklama

Zmiana terminu utrudnień w związku z remontem wiaduktu kolejowego na al. Wyzwolenia

Dodano: 22.01.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Zmienia się termin utrudnień, jakie wystąpią na al. Wyzwolenia. Forma zajmująca się inwestycje pierwotnie miała wprowadzić utrudnienia od 21 do do 27 stycznia. Nowy obowiązujący termin to 28 stycznia – 3 luty.

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie informuje, że wykonawca robót w obrębie wiaduktu kolejowego na Al. Wyzwolenia – Firma Intop Warszawa Sp. z o.o. - dokonał zmiany terminu zamknięcia Al. Wyzwolenia.

Utrudnienia swoim zasięgiem obejmą zarówno komunikację miejską, jak również pozostałych kierowców. Kierowcy z kierunku Warszawy i Lublina, którzy będą chcieli pojechać w kierunku Krakowa zostaną skierowany  przez rondo Jana Pawła II i ul. Marszałkowską na ul. Krakowską. Analogicznie odbywać się będzie ruch na trasie Kraków – Lublin/Warszawa.

Nowy obowiązujący termin to 28 stycznia – 3 luty 2019 r.(w godz. 23.00 – 4.00). W związku z powyższym autobusy komunikacji miejskiej linii nr 9, 13, 18, 25, 26, 55, 58, N1 kursować będą objazdami (na trasach objazdów obowiązują wszystkie przystanki):

Linia nr 9:
 
  • w kierunku Olbrachta: do Witosa Jedn. Wojskowa trasą bez zmian, następnie Krakowska / Sportowa – Piłsudskiego – Marszałkowska – Lubelska szpital i dalej trasą bez zmian,
  • w kierunku Staroniwskiej: do Lubelska kościół trasą bez zmian, następnie Lubelska lecznica – Marszałkowska – Piłsudskiego – Krakowska osiedle i dalej trasą bez zmian.
  •  
Linia nr 13:
 
  • w kierunku Niepodległości/Lwowskiej: do Wyzwolenia kościół trasą bez zmian, następnie Okulickiego / Wyzwolenia – Krakowska / Sportowa i dalej trasą bez zmian,
  • w kierunku Mikołajczyka: do Piłsudskiego Ameryka trasą bez zmian, następnie Piłsudskiego U. Marszałkowski – Krakowska – Okulickiego / Zwierzyniecka i dalej trasą bez zmian.

Linia nr 18:
 
  • w kierunku Łukasiewicza: do Wyzwolenia kościół trasą bez zmian, następnie Okulickiego / Wyzwolenia – Krakowska – Piłsudskiego U. Marszałkowski i dalej trasą bez zmian,
  • w kierunku Obr. Poczty Gdańskiej/Miłocińskiej: do Cieplińskiego trasą bez zmian, następnie Piłsudskiego U. Marszałkowski – Krakowska – Okulickiego / Zwierzyniecka i dalej trasą bez zmian.

Linia nr 25:
Reklama
 
  • w kierunku Cienistej: do Wyzwolenia kościół trasą bez zmian, następnie Okulickiego / Wyzwolenia – Krakowska / Sportowa i dalej trasą bez zmian,
  • w kierunku Kalinowej: do Piłsudskiego Ameryka trasą bez zmian, następnie Piłsudskiego U. Marszałkowski – Krakowska – Okulickiego / Zwierzyniecka i dalej trasą bez zmian.
 
Linia nr 26:
 
  • w kierunku Cienistej: do Wyzwolenia kościół trasą bez zmian, następnie Okulickiego / Wyzwolenia – Krakowska – Piłsudskiego U. Marszałkowski i dalej trasą bez zmian,
  • w kierunku Krakowskiej: do Cieplińskiego trasą bez zmian, następnie Piłsudskiego U. Marszałkowski – Krakowska – Okulickiego / Zwierzyniecka i dalej trasą bez zmian.
Linia nr 55:
 
  • w kierunku Bardowskiego: do Wyzwolenia kościół trasą bez zmian, następnie Okulickiego / Wyzwolenia – Krakowska / Sportowa i dalej trasą bez zmian,
  • w kierunku Technologicznej: do Piłsudskiego Ameryka trasą bez zmian, następnie Piłsudskiego U. Marszałkowski – Krakowska – Okulickiego / Zwierzyniecka i dalej trasą bez zmian.
 
Linia nr 58:
 
  • w kierunku Mikołajczyka: do Cieplińskiego trasą bez zmian, następnie Piłsudskiego U. Marszałkowski – Krakowska – Okulickiego / Zwierzyniecka i dalej trasą bez zmian,
  • w kierunku Hermanowej: do Wyzwolenia kościół trasą bez zmian, następnie Okulickiego / Wyzwolenia – Krakowska / Sportowa – Cieplińskiego i dalej trasą bez zmian.
 
Linia nr N1:
 
  • w kierunku Łukasiewicza: do Wyzwolenia kościół trasą bez zmian, następnie Okulickiego / Wyzwolenia – Piłsudskiego – Marszałkowska – Lubelska szpital i dalej trasą bez zmian,
  • w kierunku Obr. Poczty Gdańskiej/Miłocińskiej: do Lubelska kościół trasą bez zmian, następnie Lubelska lecznica – Marszałkowska – Piłsudskiego – Krakowska – Okulickiego / Zwierzyniecka i dalej trasą bez zmian,
     

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie nowy dworzec autobusowy. Podpisano list intencyjny

RZESZÓW. Podpisano list intencyjny dotyczący budowy nowoczesnego dworca autobusowego. - To kolejny, bardzo ważny krok – zarówno inwestycyjny, jak i organizacyjny – realizowany z myślą o mieszkańcach Rzeszowa i całej Aglomeracji Rzeszowskiej...

Rzeszów

Tragiczny wypadek pod Rzeszowem. Nie żyją 3 osoby

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło przed godziną 10:00 na ul. Rzeszowskiej w Głogowie Małopolskim, na drodze krajowej nr 9. W zderzeniu dwóch samochodów osobowych zginęły trzy osoby, a jedna została ranna....

Rzeszów

Objazdowy finał WOŚP. Stare pojazdy zaparkują na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. Kolumna starych pojazdów ponownie ruszy w trasę dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już 25 stycznia ulicami Podkarpacia przejedzie Objazdowy Finał WOŚP, łącząc pasję do klasycznych samochodów z ideą wspólnego pomagania.

Rzeszów

Rzeszowski rajdowiec wystartuje w jednym z najtrudniejszych wyścigów zimowych na świecie

RZESZÓW. 19-letni rzeszowianin Adrian Rzeźnik wraz z pilotem Kamilem Kozdroniem weźmie udział w Arctic Lapland Rally – jednym z najtrudniejszych rajdów zimowych na świecie. Zawody odbędą się w dniach 29–31 stycznia w...

Rzeszów

410 tys. zł na odnowę rzeszowskich zabytków

RZESZÓW. Miasto Rzeszów przeznaczy 410 tys. zł na wsparcie prac konserwatorskich i remontowych przy zabytkach wpisanych do rejestru. Nabór wniosków potrwa od 1 do 28 lutego 2026 roku.

Rzeszów

Lotnisko w Jasionce bardzo dobrze oceniane przez pasażerów

RZESZÓW. Portal Fly4free opublikował najnowszy, trzeci już ranking najbardziej lubianych przez pasażerów lotnisk w Polsce. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka znalazł się w ścisłej czołówce.

Rzeszów

W piątek kolejny dzień darmowej komunikacji w Rzeszowie

RZESZÓW. W piątek, 23 stycznia po raz kolejny w tym tygodniu , komunikacja miejska w Rzeszowie będzie bezpłatna. Ma to związek z prognozowanymi zanieczyszczeniami powietrza.

Rzeszów

Fatalna jakość powietrza w Rzeszowie. Ostrzeżenie 3 stopnia

RZESZÓW. W dniu 22 stycznia 2026 r. Wojewódzkie Centrum Zarządza Kryzysowego wprowadziło 3 stopień zagrożenia zanieczyszczeniem powietrza w Rzeszowie. Ostrzeżenie obowiązuje od godz. 8:00 do godz. 24:00.

Reklama