Rzeszów - Poniedziałek, 04.05.2026
Reklama

Znana sieć otworzy klub fitness w kompleksie Olszynki Park

Dodano: 05.06.2024 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. W stolicy Podkarpacia powstanie pierwszy klub spod szyldu Xtreme Fitness Gyms. Lokal znajdzie się w nowopowstającym u zbiegu al. Kopisto i ul. Szopena kompleksie Olszynki Park – najwyższym budynku mieszkalnym w Polsce.

Xtreme Fitness Gyms, największa franczyzowa sieć klubów fitness w Polsce, podpisała umowę ze spółką Apklan, inwestorem Olszynki Park. Budynek ma być oddany do użytku w czwartym kwartale tego roku.

- Współpraca z inwestorem Olszynki Park jest dowodem na to, że w nasz model biznesowy wierzą właściciele najbardziej rozpoznawalnych nieruchomości w Polsce. Klub fitness podnosi wartość obiektu dla mieszkańców i najbliższego otoczenia, ale też przyciąga kolejnych klientów do części handlowo-usługowej. Cieszymy się, że społeczność Xtreme Fitness Gyms powiększy się o mieszkańców Rzeszowa – komentuje Łukasz Dojka, Prezes Zarządu Xtreme Brands.

Reklama

Klienci klubów XFG otrzymują nielimitowany dostęp do nowoczesnych stref, opiekę Instruktora Klubu, zajęcia fitness w cenie karnetu, aplikację na telefon i platformę treningową VOD, autorskie koncepty treningowe oraz sprzęt renomowanych światowych producentów.

Xtreme Fitness Gyms to sieć klubów fitness, która zrzesza obecnie pod swoim szyldem 67 obiektów. Sieć współpracuje z ponad 100 franczyzobiorcami. Do 2027 roku sieć zamierza uruchomić 227 klubów.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Elektryfikacja linii Ocice – Rzeszów. Będą szybsze połączenia do Warszawy

RZESZÓW. Dzięki inwestycji wartej 67 mln zł pasażerowie podróżujący pociągiem do Warszawy będą mogli liczyć na krótszy czas przejazdu.

Rzeszów

Nowa firma rozpoczyna działalność przy porcie lotniczym Rzeszów-Jasionka

RZESZÓW. Dachser zajmuje się głównie obsługą przesyłek chemicznych, w tym materiałów niebezpiecznych, tzw. ADR.

Rzeszów

Rzeszów z najniższym wskaźnikiem umieralności. Choroby układu krążenia najczęstszą przyczyną śmierci

RZESZÓW. W Polsce wskaźnik umieralności wyniósł 1049 zgonów na 100 tysięcy ludności

Rzeszów

Piłkarskie derby Rzeszowa. Będzie walka o fotel lidera?

RZESZÓW. Derby odbędą się na Stadionie Miejskim w Rzeszowie przy ul. Hetmańskiej 69 w niedzielę 22 września o godzinie 13:05. 

Rzeszów

Umowa na projekt tunelu pod rondem Pobitno podpisana

RZESZÓW. Miasto za projekt zapłaci 1,4 mln zł.

Rzeszów

PiS o inwestycjach w Rzeszowie. Nie obyło się bez „przytyku” w stronę władz miasta

RZESZÓW. Poruszono m.in. temat obwodnicy południowej i budowy Sądu Okręgowego

Rzeszów

Rzeszów Business Run 2019. Będą utrudnienia w ruchu i zmiany tras autobusów miejskich

RZESZÓW. Już za kilka dni ulicami Rzeszowa przebiegnie Rzeszów Business Run 2019. 3,5 km trasą pobiegnie około 150 drużyn. 

Reklama