Rzeszów - Poniedziałek, 01.09.2025
Reklama

ZTM Rzeszów: Bilety jednorazowe już dostępne w aplikacji zbiletem.pl

Dodano:

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów wprowadził możliwość zakupu biletów jednorazowych przez aplikację zbiletem.pl.

Już od blisko 5 lat pasażerowie komunikacji miejskiej w Rzeszowie mają możliwość zakupu biletów okresowych za pomocą aplikacji zbiletem.pl. Od 1 października br. usługa została rozszerzona. Użytkownicy korzystający z ww. aplikacji mogą również zakupić bilety jednorazowe: 1-przejazdowy, 60-minutowy oraz 24-godzinny.

Za bilet zakupiony za pomocą aplikacji zbiletem.pl możesz zapłacić kartą lub szybkim przelewem. Wszystkie transakcje realizowane są za pomocą PayU.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Przyjezdni kierowcy odpowiedzialni za korki w mieście? Jeden z radnych uważa, że tak

RZESZÓW. Korki na ulicach Rzeszowa stają się coraz głośniejszym tematem.

Rzeszów

OSP Rzeszów-Budziwój będzie miało nowy budynek

RZESZÓW. Całkowita powierzchnia obiektu ma wynieść ok. 500 m2.

Rzeszów

Mieszkańcy osiedla Krakowska-Południe przeciwko wycince drzew. Jest petycja

RZESZÓW. W petycji przeciwko wycince mowa o wycince 25 drzew i 15 krzewów.

Rzeszów

ZTM skraca kursy dwóch linii

RZESZÓW. Trasy ulegną skróceniu do ul. Poselskiej.

Rzeszów

Podmiejska Kolej Aglomeracyjna. Budowa torów do lotniska w Jasionce ruszy w przyszłym roku

RZESZÓW. „Będziemy stopniowo uruchamiać PKA, tam gdzie jest to możliwe” – dodaje Ewa Draus.

Rzeszów

6 października odbędzie się 7. PKO Maraton Rzeszowski. Utrudnienia jak w roku ubiegłym

RZESZÓW. Uczestnicy tegorocznej imprezy wezmą udział w akcji „Biegnę dla…”, aby pomóc 16-letniemu Mateuszowi.

Rzeszów

Bezpłatne badania i porady lekarskie na Rynku. W niedzielę Światowy Dzień Serca [PROGRAM]

Już w najbliższą niedzielę, Rzeszów dołączy do tysięcy miasta na całym świecie celebrując Światowy Dzień Serca. 

Rzeszów

Przy ul. Bałtyckiej powstanie nowe osiedle

RZESZÓW. Na osiedlu „Przyszłość” zostanie stworzony kompleks 8 budynków mieszkalno-usługowych o zróżnicowanej ilości kondygnacji od 5 do 15. Rozpoczęcie inwestycji planowane jest na październik br.

Reklama