Rzeszów - Wtorek, 04.11.2025
Reklama

ZTM Rzeszów: Bilety jednorazowe już dostępne w aplikacji zbiletem.pl

Dodano: 12.10.2020 r.

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów wprowadził możliwość zakupu biletów jednorazowych przez aplikację zbiletem.pl.

Już od blisko 5 lat pasażerowie komunikacji miejskiej w Rzeszowie mają możliwość zakupu biletów okresowych za pomocą aplikacji zbiletem.pl. Od 1 października br. usługa została rozszerzona. Użytkownicy korzystający z ww. aplikacji mogą również zakupić bilety jednorazowe: 1-przejazdowy, 60-minutowy oraz 24-godzinny.

Za bilet zakupiony za pomocą aplikacji zbiletem.pl możesz zapłacić kartą lub szybkim przelewem. Wszystkie transakcje realizowane są za pomocą PayU.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Młodzi piłkarze Stali Rzeszów zagrają z takimi klubami jak: Atletico Madryt, Juventus Turyn oraz AC Milan

RZESZÓW. Stal Rzeszów została partnerem fundacji ,,Ja Też Mam Marzenia’’.

Rzeszów

W rzeszowskim szpitalu MSWiA mają nowy sprzęt medyczny. Rozbudowa placówki wciąż trwa

RZESZÓW. Do użytku pacjentów oddano m.in. nowe karetki pogotowia, nowoczesny aparat USG oraz 8 kardiomonitorów.

Rzeszów

Policja z Rzeszowa poszukuje mężczyzny, który ukradł portfel

RZESZÓW. Do zdarzenia doszło w dniu 30 listopada 2018 roku o godz. 11.45 w Rzeszowie.

Rzeszów

Trwa rozbudowa budynku PGS Software. Firma ma zatrudnić dodatkowo ponad 100 osób

RZESZÓW. Jednym z kierunków rozwoju branży są rozwiązania w chmurze. 

Rzeszów

Jutro sesja nadzwyczajna. Radni zajmą się sprawą odbioru odpadów

RZESZÓW. 14 lutego odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miasta Rzeszowa.

Reklama