Rzeszów - Czwartek, 25.06.2026
Reklama

ZTM wymienia biletomaty w 20 autobusach

Dodano: 20.06.2023 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie rozpoczął wymianę czytników w kilkudziesięciu biletomatach znajdujących się w autobusach.

Od poniedziałku (19.06) w około 20 autobusach komunikacji miejskiej nie można dokonać zakupu biletu w biletomacie za pomocą karty płatniczej. ZTM prowadzi prace, które mają poprawić jakość transakcji zakupu biletów w biletomatach. Na czas prac wymontowano czytniki. Prace mają się zakończyć do połowy lipca br.

Bilet można będzie kupić płacąc bilonem lub kartą bankową w kasowniku.

Pasażerowie mogą również skorzystać ze sklepu internetowego: www.ebilet.erzeszow.pl, oraz z aplikacji mobilnych : zbiletem.pl, mPay, moBILET,  skycash, GoPay.


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na moście Narutowicza będzie kładka kompozytowa dla rowerzystów

RZESZÓW. Marek Ustrobiński: „Budowa ścieżek rowerowych jest naszym priorytetem”.

Rzeszów

38 uwag RDOŚ do budowy obwodnicy południowej miasta

RZESZÓW. Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Rzeszowie tłumaczy, że uwagi są powodowanego wymogami formalno-prawnymi.

Rzeszów

Jedna firma zainteresowana przetargiem na Rzeszowski Rower Miejski. Blinkee.city jednak powróci?

RZESZÓW. Pojazdy mają pojawić się w Rzeszowie już od 1 maja. Nowością będą hulajnogi.

Rzeszów

Dziecko samowolnie opuściło budynek przedszkola w Rzeszowie. Jest akt oskarżenia dla opiekunów

RZESZÓW. Akt oskarżenia skierowano przeciwko dyrektorce i asystentce nauczyciela w przedszkolu.

Rzeszów

Klub Kukiz15 w Rzeszowie o likwidacji OFE. Projekt uchwały złożona już w Sejmie

RZESZÓW. Projekt uchwały mówi o przekazaniu środków pozostałych w OFE na indywidualne konta.

Rzeszów

Wirtualny spacer po Rzeszowie bezpłatnie z okazji Święta Paniagi

RZESZÓW. Z okazji Święta Paniagi, dzięki aplikacji City Talks będzie można bezpłatnie odbyć wirtualne spacery po Rzeszowie.

Reklama