Rzeszów - Czwartek, 18.12.2025
Reklama

Zwłoki mężczyzny na Żwirowni. Policja prosi o pomoc w identyfikacji

Dodano: 25.07.2024 r. / Redakcja

fot. Archiwum KMP w Rzeszowie
fot. Archiwum KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie zwrócili się z prośbą o pomoc w identyfikacji zwłok mężczyzny, które zostały wyłowione ze zbiornika wodnego przy ul. Kwiatkowskiego.

Dryfujące ciało mężczyzny ujawniono 16 lipca 2024. Zwłoki mężczyzny znajdowały się poza terenem wyznaczonym do kąpieli. Z wody wyciągnęli je ratownicy. Ze wstępnych ustaleń

policji wynika, że zwłoki znajdowały się w wodzie przez kilka dni.
Do tej pory funkcjonariuszom nie udało się ustalić tożsamości mężczyzny, z związku z tym zwrócili się z prośbą do mieszkańców o pomoc w identyfikacji zwłok.

Wiek mężczyzny określono na około 35-40 lat, wzrost około 180 cm, średnia budowa ciała, brak zarostu na twarzy, włosy ścięte na łyso, brak znaków szczególnych. Mężczyzna ubrany był w spodenki koloru jasno niebieskiego z licznymi napisami „MONCLER”. Na lewej ręce miał czarny zegarek „G-shock”.

Osoby, które mają informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie ul. Jagiellońska 13 lub telefonicznie pod numer 47 821 3224 lub z dyżurnym tel. 47 821 3311 lub 112.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Przetarg na remont parku przy ul. Dąbrowskiego do powtórki. Wycofał się wykonawca

RZESZÓW. Miasto wybrało wykonawcę, ten jednak wycofał się z realizacji bez podania przyczyny.

Rzeszów

Alarmy bombowe w rzeszowskich szkołach. Większość dyrektorów uznała maile za fake newsy

RZESZÓW. W pięciu przypadkach dyrektorzy zdecydowali się na przeszukanie pomieszczeń.

Rzeszów

Spektakl z „Siemaszki” wśród finałowej dwunastki ogólnopolskiego konkursu

RZESZÓW. Spektakl „Lwów nie oddamy” zakwalifikował się do ścisłego finału Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.

Rzeszów

Zbiórka dla bezdomnych zwierzaków ze Schroniska Kundelek

RZESZÓW. Trwa akcja „Otwórzmy nasze serca”. Potrwa do 25 maja.

Rzeszów

Studenci Politechniki Rzeszowskiej z koncepcją projektu dzwonnicy przy Placu Farnym [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Obecnie Dzwon Niepodległości znajduje się na Placu Farnym.

Rzeszów

W czwartek początek Rzeszowskich Juwenaliów 2019. Mieszkańców czekają utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. Uczestnicy "Rzeszowskich Juwenaliów 2019" zaczną zbierać się na Rynku, gdzie o godz. 16, rozpocznie się impreza.

Rzeszów

Rusza przebudowa CH Plaza Rzeszów. Będą nowe sklepy i lepsze połączenie z E. Leclerc

RZESZÓW. Przebudowa CH. Plaza Rzeszów rozpocznie się już w maju.

Reklama