Rzeszów - Środa, 20.05.2026
Reklama

Kiermasz Wyczytanych Książek w Rzeszowie. Ponad 2000 tytułów w obniżonych cenach

Dodano: 18.05.2026 r. / Redakcja

Kiermasz Wyczytanych Książek - fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
Kiermasz Wyczytanych Książek - fot. ViC / Archiwum RESinet.pl

Miłośnicy książek i tradycyjnego czytania ponownie będą mieli okazję uzupełnić swoje domowe biblioteczki. Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza na Kiermasz Wyczytanych Książek, podczas którego będzie można wybierać spośród ponad 2000 tytułów.

W ofercie znajdzie się przede wszystkim literatura piękna – polska i zagraniczna, a także książki popularnonaukowe, albumy, podręczniki oraz propozycje dla dzieci i młodzieży. Ceny książek wycofanych ze zbiorów rzeszowskich bibliotek zaczynają się już od 2 zł.

Na miejscu będzie można liczyć na pomoc bibliotekarzy, którzy chętnie doradzą w wyborze interesujących pozycji. Organizatorzy informują, że płatność będzie możliwa zarówno gotówką, jak i kartą.

Kiermasz odbędzie się 21 maja 2026 roku (czwartek) w godz. 10.00–17.00 na placu za budynkiem Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie przy ul. Sokoła 13.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Noc Księgarń w księgarni Nova. Piraci i wizyta Kici Koci

Piracka przygoda, budowanie tratwy, poszukiwanie skarbu i wizyta Kici Koci - to atrakcje, jakie przygotowała dla najmłodszych czytelników rzeszowska księgarnia Nova w ramach wydarzenia „Noc Księgarń 2022”.

Aktualności

Zwiedzanie Łaźni Rzymskich w zamku w Łańcucie za symboliczną złotówkę

Zwiedzanie odbędzie się w najbliższy weekend w ramach akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich.

Aktualności

Daria Zawiałow w Rzeszowie. Ostatni koncert przed dłuższą przerwą

Rzeszów będzie ostatnim miastem na pożegnalnej trasie Darii Zawiałow. Artystka planuje roczną przerwę. Trasa “METROPOLIS… wojen nie będzie” obejmie łącznie 12 polskich miast.

Aktualności

Październik w DKF Klaps z przedpremierą filmu "Pasażerowie nocy" [REPERTUAR]

Pięć filmów znalazło się w październikowym repertuarze Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Klaps”.

Aktualności

Babski wieczór z komedią "Bilet do raju"

Przed seansem, w holu kina zaplanowane szereg atrakcji dla Pań.

Aktualności

W weekend mnóstwo atrakcji dla seniorów w Rzeszowie

Miejskie instytucje kultury w ramach ogólnopolskiej akcji „Weekend seniora z kulturą” przygotowały szereg atrakcji dla seniorów. Wydarzenia odbędą się 1 i 2 października.

Aktualności

Jesienna trasa Natalli Przybysz zawita do Rzeszowa

Natalia Przybysz ogłosiła jesienną trasę koncertową pn. „Serce Spokojne”. Jednym z przystanków na trasie będzie Rzeszów. Artystka wystąpi 14 listopada o godz. 20:00 w Filharmonii Podkarpackiej.

Reklama