Rzeszów - Niedziela, 15.06.2025
Reklama

Maria Peszek zapowiada nową trasę koncertową. W lutym 2020 r. odwiedzi Rzeszów

Dodano: /

„Im ciemniej wkoło, tym głośniej” – Maria Peszek zapowiedziała nowa trasę koncertową pn. „Sorry Polsko Super Tour”, która ruszy w styczniu przyszłego roku. Jednym z przystanków na trasie będzie Rzeszów, a konkretnie klub LUKR, w którym artystka wystąpi 21 lutego 2020 r.

Maria Peszek zachęca fanów do wzięcia udziału w zapowiadanych koncertach — do śpiewania, tańczenia, głośnego krzyczenia i bycia razem, wbrew wszystkiemu co dzieje się dookoła. Na trasie „Sorry Polsko Super Tour” fani artystki nie usłyszą nowych piosenek, gdyż jak twierdzi Maria, jej dotychczasowe utwory i ich przesłanie są niestety nadal bardzo aktualne, a poza tym to właśnie ich domaga się publiczność. Podczas koncertów Marii będzie towarzyszył nowy zespół, w skład którego wchodzą perkusista Kuba Staruszkiewicz, basista Pat Stawiński oraz grający na gitarach Kamil Pater. Dzięki tym fantastycznym muzykom fani będą mieli okazję zapoznać się z całkowicie nowymi, zaskakującymi aranżacjami znanych utworów. Nie zabraknie też niespodzianek.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Czerwcowy DKF Klaps z „Prostą historią” Lyncha i przedpremierą „Follemente”

Dyskusyjny Klub Filmowy „Klaps” działający w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie zaprasza w czerwcu na kolejne projekcje filmowe połączone z prelekcjami i pofilmowymi dyskusjami.

Aktualności

Jubileuszowy koncert Orkiestry Księżniczek już 7 czerwca w Filharmonii Podkarpackiej

Największe Przeboje Orkiestry Księżniczek, koncert jubileuszowy z okazji 5-lecia najpiękniejszej orkiestry Świata już 7 czerwca w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie!

Aktualności

“Tutti Devoti, Tutti Diversi” - nowa wystawa w Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa

29 maja 2025 r. w Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Dariusza Szubińskiego zatytułowanej “Tutti Devoti, Tutti Diversi”. Ekzpicyaj będzie dostępna dla zwiedzających do 29 czerwca w godzinach otwarcia...

Aktualności

The Dumplings wypada z line-upu KultURaliów, dołączają Brathanki

Nowe wiadomości od organizatorów XIII Rzeszowskich KultURaliów Studenckich. Do line-upu imprezy dołącza zespół Brathanki. Niestety z rozpiski wypadaThe Dumplings.

Aktualności

Kino Letnie. Rusza wakacyjny cykl pokazów plenerowych w Zorzy

Projekcja filmu „Terapia dla par” hiszpańskiego reżysera Gerardo Herrero zainauguruje tegoroczne wieczory filmowe w ogródku letnim kina Zorza. W ramach cyklu „Kino Letnie”, od maja do września wyświetlonych zostanie 18 filmów.

Aktualności

10. Reggae nad Wisłokiem. Koncerty, ekoatrakcje dla dzieci i całonocne afterparty [PROGRAM]

Wielkimi krokami zbliża się jubileuszowa, 10. edycja Festiwalu „Reggae nad Wisłokiem - Gramy dla klimatu”. Na uczestników czekają koncerty artystów reggae z całego świata, ekoatrakcje dla dzieci i dorosłych oraz całonocne afterparty.

Reklama