Rzeszów - Czwartek, 26.06.2025
Reklama

Wyjątkowy seans i atrakcje w kinie Zorza z okazji Dnia Matki

Dodano: /

Materiały prasowe dystrybutora Best Film
Materiały prasowe dystrybutora Best Film

Z okazji Dnia Matki, kino Zorza przygotowało dla Pań liczne atrakcje, w tym m.in. degustację wina i pokazy kosmetyczne. Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu Babski Wieczór, już w najbliższy piątek, 24 maja 2024 r.

Punktem kulminacyjnym wieczoru będzie przedpremierowy pokaz francuskiej komedii „Do usług szanownej pani”, który rozpocznie się o godz. 19:00. Scenariusz filmu jest oparty na opublikowanej w 22 krajach, bestsellellerowej powieści Gillesa Legardiniera, pod tym samym tytułem. W obsadzie: Fanny Ardant, Emilie Dequenne oraz John Malkovich.

Przed seansem w holu kina odbędzie się pokaz stoisk kosmetycznych oraz degustacja wina z oferty Wines BOUTIQUE z Lublina. Na Sali będą rozdawane nagrody ufundowane m.in. przez IP CLINIQ Instytut Piękna w Rzeszowie, linię kosmetyków so!flow by Vis Plantis oraz UWAGA! zegarki ufundowane przez markę premium Guess.

O filmie:
Osiągnąwszy wiek, w którym niemal wszystkie bliskie mu osoby odeszły lub rozjechały się po świecie, Andrew Blake nie ma już nawet ochoty na żarty ze swoim kolegą z młodości, Richardem. Pod wpływem nagłego impulsu postanawia przekazać stery swojej małej angielskiej firmy w ręce zaufanej asystentki i zatrudnić się w charakterze majordoma we Francji, w rodzinnym kraju swojej zmarłej żony. Na miejscu nikt nie zna jego prawdziwej tożsamości i to mu się podoba. Niestety, kiedy Andrew pojawia się w posiadłości rodziny Beauvillier, nic nie wygląda tak, jak to sobie wyobrażał… Wdowa Nathalie, jego szefowa, zaskakuje osobliwymi zwyczajami... Z kucharką Odile nie jest łatwo znaleźć wspólny język, biorąc pod uwagę jej wybuchowy charakter i skrywane tajemnice. Młoda gosposia, Manon, wydaje się zagubiona i zrozpaczona. Zarządca majątku, Philippe, mieszkający w głębi parku, z jakiegoś powodu trzyma się na dystans z resztą mieszkańców posiadłości. No i trzeba jeszcze wkraść się w łaski imponującego kocura o imieniu Mefisto. Andrew wie, że nie ma już wyboru. On, który był przekonany, że jego życie dobiega końca, będzie musiał zacząć je od nowa…

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Ponad 30 bezpłatnych wydarzeń w Rzeszowie w ramach letniej Akademii Przyjaźni z Funduszami Europejskimi

Inauguracja nastąpi już w piątek 1 lipca 2022 roku o godzinie 17:00 w Parku Papieskim podczas pierwszej odsłony Wakacyjnej Akademii Smyka.

Aktualności

Lipcowy harmonogram Poniedziałkowych Dyskusji Fotograficznych w RSF

Rzeszowskie Stowarzyszenie Fotograficzne zaprasza w lipcu na kolejne spotkania z cyklu PDF (Poniedziałkowe Dyskusje Fotograficzne) – otwarte spotkania dyskusyjne poświęcone fotografii.

Aktualności

Zakończenie sezonu artystycznego w Filharmonii Podkarpackiej

W programie: Uwertura do opery „Euryanthe” Webera, koncert fortepianowy A-dur KV 414 Mozarta oraz suita „Sen nocy letniej” Mendelssohna.

Aktualności

Premierowy pokaz filmu "Elvis" na Babskim Wieczorze

Tradycyjnie przed seansem w holu kina od godz. 17:00 zaplanowano różne pokazy kosmetyczne i dietetyczne dla Pań.

Aktualności

Filmowy poranek dla dzieci. Spotkanie z policjantami, symulator dachowania, ciuchcia i inne atrakcje

W najbliższą niedzielę, 26 czerwca w kinie Helios przy al. Powstańców Warszawy odbędzie się kolejny filmowy poranek dla dzieci. Motywem przewodnim spotkania będą bezpieczne wakacje.

Aktualności

Kino pod chmurką. Bezpłatne pokazy filmów z Festiwalu On Art w Letnim Ogródku Kulturalnym

Projekcje odbędą się zuż w najbliższy piątek 17 czerwca o godzinie 20:00 na placu przy budynku Estrady Rzeszowskiej.

Reklama