Rzeszów - Niedziela, 10.05.2026
Reklama

Zorza w Ciemno: Szalona mieszanka akcji i humoru

Dodano: 19.03.2026 r. / Redakcja

Kino Zorza / fot. Archiwum RESinet.pl
Kino Zorza / fot. Archiwum RESinet.pl

„To szalona mieszanka akcji i humoru. I wszystko wymyka się spod kontroli. Nie będziecie żałować!” – tak najstarsze rzeszowskie kino zapowiada najbliższy seans w ramach cyklu „Zorza w Ciemno”.

„Zorza w ciemno” to stały cykl, w ramach którego raz w miesiącu obywa się specjalny seans filmowy. Widzowie nie wiedzą wcześniej, jaki film zobaczą – tytuł poznają dopiero w kinie.

Dla najbardziej ciekawych pojawiają się drobne podpowiedzi na Facebooku. W ramach cyklu pokazywane są zarówno nowości, jak i klasyki oraz mniej znane filmy, których często nie można zobaczyć w rzeszowskich kinach.

Najbliższy seans w ramach „Zorzy w Ciemno” odbędzie się w czwartek, 19 marca o godz. 19:00. Jaki to będzie film? „To szalona mieszanka akcji i humoru. I wszystko wymyka się spod kontroli. Nie będziecie żałować!” – czytamy w jednej z podpowiedzi na profilu Facebook kina Zorza.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Wystawa fotografii w terminalu lotniska w Jasionce

Wystawa zatytułowana „Polacy w bitwie o Wielką Brytanię”, którą przygotowało Biuro Edukacji Narodowej Instytutu Pamięci Narodowej, przedstawia najistotniejsze informacje o polskim wkładzie w pierwsze strategiczne zwycięstwo alianckie w II wojnie światowej.

Aktualności

Plenerowe koncerty kameralne na rzeszowskich osiedlach

Już w ten weekend odbędą się trzy z czterech wydarzeń plenerowych organizowanych przez Rzeszowski Dom Kultury w ramach cyklów: „Dobry wieczór z kulturą” oraz „Spotkania muzyczno-artystyczne na Osiedlu Kotuli”.

Aktualności

RE: Rzeszów Festival już w ten weekend. Koncerty, projekcje multimedialne, atrakcje dla dzieci i foodtrucki

W programie 10 koncertów artystów i artystek reprezentujących różne style muzyczne. Wśród dodatkowych atrakcji znajdą się projekcje multimedialne, strefa dla dzieci i okazja do spróbowania smakołyków z najlepszych foodtrucków.

Aktualności

Filmowy poranek dla dzieci: Wizyta strażaków i bajki z serii Strażak Sam

Przed nami kolejny niedzielny poranek filmowy w rzeszowskim kinie Helios przygotowany z myślą o najmłodszych kinomanach.

Aktualności

Kino pod gołym niebem na rzeszowskich osiedlach

Startuje cykl Wakacyjne Kino Plenerowe organizowany przez Rzeszowski Dom Kultury w ramach projektu socjalnego „Z uśmiechem w przyszłość”, którego operatorem jest rzeszowski MOPS. Bezpłatne seanse filmowe odbędą się na czterech rzeszowskich osiedlach.

Aktualności

Mini trasa koncertowa Skubisz Lemańczyk Cooperation. Rzeszów jednym z przystanków

Skubisz Lemańczyk Cooperation rusza w mini trasę koncertową na południu Polski. 27 lipca zagrają w Parku im. W Szafera na Słocinie w Rzeszowie.

Aktualności

Piknik Amerykański na rzeszowskich Bulwarach

Zbliża się wielki finał jubileuszowego XXX Kursu Języka Angielskiego i Kultury Amerykańskiej „Pomost International”. Z tej okazji rzeszowski Dom Kultury organizuje Piknik Amerykański, który odbędzie się w sobotę 22 lipca 2023 roku...

Reklama