Rzeszów - Poniedziałek, 23.03.2026
Reklama

Zorza w Ciemno: Szalona mieszanka akcji i humoru

Dodano: 19.03.2026 r. / Redakcja

Kino Zorza / fot. Archiwum RESinet.pl
Kino Zorza / fot. Archiwum RESinet.pl

„To szalona mieszanka akcji i humoru. I wszystko wymyka się spod kontroli. Nie będziecie żałować!” – tak najstarsze rzeszowskie kino zapowiada najbliższy seans w ramach cyklu „Zorza w Ciemno”.

„Zorza w ciemno” to stały cykl, w ramach którego raz w miesiącu obywa się specjalny seans filmowy. Widzowie nie wiedzą wcześniej, jaki film zobaczą – tytuł poznają dopiero w kinie.

Dla najbardziej ciekawych pojawiają się drobne podpowiedzi na Facebooku. W ramach cyklu pokazywane są zarówno nowości, jak i klasyki oraz mniej znane filmy, których często nie można zobaczyć w rzeszowskich kinach.

Najbliższy seans w ramach „Zorzy w Ciemno” odbędzie się w czwartek, 19 marca o godz. 19:00. Jaki to będzie film? „To szalona mieszanka akcji i humoru. I wszystko wymyka się spod kontroli. Nie będziecie żałować!” – czytamy w jednej z podpowiedzi na profilu Facebook kina Zorza.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Premierowy koncert Kłusem z Blusem w Kinie za Rogiem Cafe

15 kwietnia o 19:00 w Kinie za Rogiem Cafe odbędzie się koncert zespołu Kłusem z Blusem połączony z premierą nowej płyty zatytułowanej „Swing&Jump&Blues”! Bilety w cenie 40zł dostępne na stronie https://niezla-sztuka.pl/pl/i/Bilety/15

Aktualności

Krajobrazy miejskie oraz zabytki Rzeszowa i okolic na zdjęciach Mateusza Głuszka

W Strefie Kultury w CH Plaza Rzeszów prezentowana jest nowa wystawa zatytułowana „Podkarpackie 8 mm” prezentująca fotografie krajobrazów miejskich oraz zabytków Rzeszowa i okolic.

Aktualności

Krótka historia kina polskiego. "Do widzenia, do jutra" w kinie Zorza

12 kwietnia o godz. 18:30 na dużej sali kina Zorza będzie można obejrzeć film Janusza Morgensterna "Do widzenia, do jutra" z 1960 roku. Projekcja odbędzie się w ramach cyklu „Krótka historia kina...

Aktualności

Kwiecień w DKF Klaps. W programie m.in. oscarowy "Wszystko wszędzie naraz"

Trzy projekcje zaplanowano z ramach kwietniowego repertuaru Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Klaps” działającego w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie.

Aktualności

Filmowy Poranek dla Dzieci. Strażak sam, fotolustro i darmowa pizza

Bajki z serii Strażak Sam, fotolustro, darmowa pizza, zabawy i animacje – to wszystko czeka na najmłodszych kinomanów w kolejnej odsłonie Filmowych Poranków dla Dzieci w kinie Helios przy al. Powstańców Warszawy.

Aktualności

Rzeszowskie Juwenalia 2023. Znamy artystów i atrakcje festiwalu

Podczas koncertu finałowego na miasteczku akademickim Politechniki Rzeszowskiej zobaczymy i usłyszymy, m.in. Gibbsa, Zalewskiego, Bajm, Malika Montanę i Łydkę Grubasa. Oprócz tego uczestnicy wydarzenia mogą liczyć na masę atrakcji i wydarzenia towarzyszące.

Reklama