Podczas sesji sejmiku województwa, Podkarpacki Inspektor Sanitarny, poinformował o bieżących działaniach w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa na Podkarpaciu.
PODKARPACIE. Rzecznik prasowy Wojewody Podkarpackiego pinformowała o kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-COV-2 w naszym województwie.
PODKARPACIE. 5019 osób pod nadzorem, 4472 w kwarantannie, 48 osób hospitalizowanych, 827 wykonanych testów, 19 przypadków zakażenia koronawirusem – oto aktualna sytuacja w województwie podkarpackim.