Rzeszów - Poniedziałek, 03.11.2025
Reklama

Miał 4 promile. Na skuterze wybrał się po piwo

Dodano: 14.10.2021 r.

fot. Archiwum KPP Łańcut
fot. Archiwum KPP Łańcut
PODKARPACIE. W Rakszawie miało miejsce niecodzienne zdarzenie z udziałem kierowcy skutera. Kompletnie pijany mężczyzna wywrócił się, jadąc na skuterze po… piwo.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 10.30 w Rakszawie. Miejscowa policja otrzymała zgłoszenie o incydencie drogowym z udziałem kierowcy skutera. Okazało się, że mężczyzna w pobliżu jednego ze sklepów spożywczych utracił kontrolę nad pojazdem i upadł na jezdnię. Okazał się nim 32-letni mieszkaniec gminy Rakszawa.

Kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń, natomiast był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego prawie 4 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Okazało się, że w takim stanie mężczyzna pojechał do sklepu po piwo i papierosy.

Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości 32-latek odpowie przed sądem. Grozi mu grzywna, ograniczenie wolności lub pozbawienie wolności do dwóch lat.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Pościg za pijanym kierowcą. 21-latkowi grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności

PODKARPACIE. Mężczyzna w pewnym momencie zatrzymał pojazd i kontynuował ucieczkę pieszo.

Podkarpacie

Nietypowa interwencja policji. Pijany mężczyzna zawisł na płocie głową w dół

PODKARPACIE. Z przekazanych informacji wynikało, że na płocie jednej z posesji zawisł mężczyzna zaczepiony za spodnie.

Podkarpacie

Zatrzymano poszukiwanego listem gończym 21-latka z Sędziszowa Małopolskiego

SĘDZISZÓW MŁP. Oskarżonemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Podkarpacie

W Przemyślu powstanie nowoczesna strzelnica. Znajdzie się na terenie komendy BOSG

PRZEMYŚL. Roboty budowlane mają zakończyć się do końca października 2019 roku.

Podkarpacie

3,5 promila alkoholu nie przeszkadzało mężczyźnie kierować samochodem

PODKARPACIE. W świetle obowiązujących przepisów 39-latkowi grożą surowe konsekwencje.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na dk nr 77. Zginął 67-letni kierowca toyoty

PODKARPACIE. Do wypadku doszło w miejscowości Zaleszany.

Podkarpacie

Badania geofizyczne na trasie przyszłej S19

Zakończono już badania dla odcinków od Domaradza do Barwinka, natomiast na odcinku Babica - Domaradz badania jeszcze trwają.

Reklama