Rzeszów - Piątek, 23.05.2025
Reklama

Podkarpackie Pełne Zachwytów. Startuje kampania promująca podkarpacką turystykę

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
PODKARPACIE. 7 mln wyświetleń, taki będzie minimalny zasięg rozpoczynającej się właśnie kampanii online promującej podkarpacką ofertę turystyczną. To pierwsza akcja o takim rozmiarze promująca unikatowe piękno regionu z perspektywy obiektywu.

Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna wystartowała z kampanią pod hasłem „Podkarpackie Pełne Zachwytów”. Grupą docelową szeregu działań, które zaplanowano, są pasjonaci fotografii oraz rodziny z dziećmi a przede wszystkim mamy.

„Doświadczenie pokazuje, że to właśnie kobiety organizują wakacje dla rodziny, to one decydują gdzie, kiedy i w jaki sposób rodzina spędzi urlop. To one też najchętniej dzielą się zdjęciami z wakacji w mediach społecznościowych – mówi Anna Brzechowska-Rębisz, dyrektor biura PROT.

Celem działań promocyjnych jest ukazanie Podkarpacia jako idealnej i niestandardowej destynacji do wypoczynku z rodziną. Drugie założenie, to prezentacja piękna natury, krajobrazów i atrakcji turystycznych Podkarpackiego, które świetnie prezentują się na zdjęciach.

Kampania  bazuje  na  aktualnych  trendach.  Dzielenie  się  ze  znajomymi  wspaniałymi  zdjęciami    z wakacji to część budowania własnego wizerunku. Co więcej, wśród turystów modne jest aktualnie poszukiwanie niesztampowych lokalizacji, które są blisko natury i tradycji. Podkarpackie idealnie się do tego nadaje i właśnie taki komunikat ma nieść kampania „Podkarpackie. Pełne Zachwytów”.
Reklama
Kampania „Podkarpackie. Pełne  Zachwytów”  zakłada  szereg  różnorodnych  działań.  We  wtorek  30 kwietnia ruszył konkurs fotograficzny „Podkarpackie. Pełne Zachwytów”, w którym wziąć może udział każda pełnoletnia osoba. Wystarczy wgrać swoje zdjęcie na tę stronę

Prace oceniać będzie jury, którego szeregi zasilą wybitni fotografowie: związany z magazynem National Geographic Marek Arcimowicz oraz zdobywca International Photography Awards, pochodzący z Krosna Przemysław Niepokój-Hepnar. Dla uczestników konkursu przewidziano cenne  nagrody m.in. aparat bezlusterkowy SONY a7 wraz z akcesoriami. W każdy wtorek na profilu FB akcji będą publikowane posty z poradnikiem, jak zrobić piękne zdjęcia z wakacji.

Kampania „Podkarpackie. Pełne Zachwytów” to pierwsza akcja promocyjna skierowana do rodzin z dziećmi, zachęcająca do odkrywania nowych destynacji i spędzenia wakacji na Podkarpaciu. PROT zaangażował do tego działania blogerów parentingowych, twórców bloga oczekujac.pl, którzy będą  relacjonować swoje podróże po województwie w social mediach. Na Facebooku, Instagramie i blogach powstanie w sumie ok. 30 wpisów.

W kampanię będą również zaangażowani influencer marketerzy z portalu Indahash. Całość potrwa do końca listopada 2019 roku, którą zamknie wyjątkowa publikacja: Album Pełen Zachwytów.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

22-latek uszkodził fontannę multimedialną. Odpowie przed sądem

PODKARPACIE. 22-letni mieszkaniec Jarosławia odpowie przed sądem za uszkodzenie fontanny multimedialnej znajdującej się na jarosławskim rynku.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w pow. strzyżowskim. Nie żyje 29-letni kierowca bmw

PODKARPACIE. 29-letni kierowca bmw zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń, jego życia nie udało się uratować.

Podkarpacie

Rusza zintegrowany bilet "Pociąg + autobus"

RZESZÓW / PODKARPACIE. Jest to bilet miesięczny imienny, uprawniający do przejazdów pociągami POLREGIO oraz autobusami komunikacji miejskiej ZTM w Rzeszowie.

Podkarpacie

Koń spacerował po drodze wojewódzkiej w Humniskach. Interweniowała policja

PODKARPACIE. Mundurowym udało się ustalić włąściciela konia, który odebrał zwierzę i zaprowadził do zagrody.

Podkarpacie

Dachowanie skody w Dobieszynie. Kierowca miał ponad 2,5 promila

PODKARPACIE. Kierowca nie odniósł większych obrażeń i oddalił się z miejsca zdarzenia. Chwilę później zatrzymali go policjanci.  

Podkarpacie

Zderzenie trzech pojazdów w Markowej. Jedna osoba ranna

PODKARPACIE. Ford fiesta, fiat bravo i fiat doblo zderzyły się na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 881 z drogą gminą w Markowej. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Podkarpacie

Wiemy, kto rozbuduje S19 Sokołów Małopolski - Jasionka

PODKARPACIE.  Inwestycja będzie realizowana w systemie Projektuj i buduj.

Podkarpacie

Kolejny fragment trasy Via Carpatia czeka na decyzję Wojewody Podkarpackiego

PODKARPACIE. Do Wojewody Podkarpackiego trafił wniosek o wydanie ZRID dla ponad 10-kilometrowego odcinka drogi ekspresowej S19 między węzłami Miejsce Piastowe i Dukla.

Reklama