Rzeszów - Sobota, 09.05.2026
Reklama

Quad przygniótł kierowcę w Rakszawie. Nieprzytomny 40-latek trafił do szpitala

Dodano: 06.05.2026 r. / Redakcja

fot. KPP w Łańcucie
fot. KPP w Łańcucie

ŁAŃCUT. Do wypadku doszło wczoraj wieczorem w Rakszawie w powiecie łańcuckim. 40-letni kierowca quada wjechał na skarpę prywatnej drogi, pojazd się wywrócił i przygniótł mężczyznę. Nieprzytomny ranny trafił do szpitala.

Zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie po godzinie 20. Funkcjonariusze, którzy dotarli na miejsce, potwierdzili informacje przekazane przez świadków.

Według ustaleń policji 40-latek, mieszkaniec gminy Rakszawa, wjechał quadem na skarpę. Tam pojazd stracił stabilność, wywrócił się i przygniótł kierowcę. Nieprzytomny mężczyzna kierujący pojazdem trafił do szpitala.

Policjanci wykonali na miejscu oględziny i zabezpieczyli dokumentację potrzebną do wyjaśnienia okoliczności wypadku.

Źródło: KPP w Łańcucie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Był pijany i jechał samochodem bez opony. O przyszłości 55-latka zadecyduje sąd

PODKARPACIE. Badanie stanu trzeźwości wykazało w organizmie mężczyzny prawie 2 promile.

Podkarpacie

Pościg za 25-latkiem. Uciekał, bo złamał zakaz sądowy

BRZOZÓW. W pewnym momencie mężczyzna widząc, że nie ma możliwości dalszej ucieczki, wjechał w radiowóz, który go blokował.

Podkarpacie

IMGW ostrzega przed gęstymi mgłami

PODKARPACIE. Kierowcy mogą natrafić na utrudnienia w godzinach wieczornych, nocnych i porannych.

Podkarpacie

Alkohol i nadmierna prędkość powodem zatrzymania siedmiu praw jazdy

PODKARPACIE. Kontrole drogowe, przeprowadzone były głównie w miejscach wskazanych na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Podkarpacie

Wzrasta liczba dróg publicznych na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Pod względem długości autostrad w 2018 roku, województwo podkarpackie plasowało się w pierwszej szóstce województw.

Podkarpacie

Na przejściu granicznym w Korczowej zatrzymano zabójcę dwóch osób

PODKARPACIE. Od chwili popełnienia  przestępstwa do momentu zatrzymania upłynęło zaledwie kilkanaście godzin.

Reklama