Rzeszów - Czwartek, 13.11.2025
Reklama

Ruszył przetarg na przebudowę odcinka DK84 Sanok - Zagórz

Dodano: 28.10.2019 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, ogłosiła przetarg na zaprojektowanie i wykonanie robót budowalnych dla zadania: Rozbudowa i przebudowa drogi krajowej nr 84 na odcinku Sanok – Zagórz o dł. 4,28 km (od km 3+150 do km 7+428).

Przyszły wykonawca będzie miał za zadanie rozbudowę drogi krajowej nr 84 na odcinku km 3+150 – km 7+428 poprzez wzmocnienie konstrukcji nawierzchni. Projektowany odcinek zlokalizowany jest w powiecie sanockim na terenie gmin Sanok i Zagórz.

W ramach zadania przebudowane zostaną, m.in. skrzyżowania oraz wloty istniejących dróg gminnych i powiatowych w ciągu projektowanego odcinka. Przebudowane i wybudowane zostaną również zatoki autobusowe. Powstanie oświetlenie drogowe.

Inwestycja zakłada także przebudowę infrastruktury dla pieszych. Powstaną chodniki i wydzielone przejścia dla pieszych oraz ścieżki rowerowe.

Wykonawcy mogą zgłaszać się do udziału w przetargu do 3 grudnia.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Nowoczesne autobusy wożą już pasażerów na liniach MKS [ZDJĘCIA]

PODKARPACIE. 23 nowoczesne autobusy zasilane sprężonym gazem ziemnym zasiliły tabor Związku Gmin „Podkarpacka Komunikacja Samochodowa”. Część nowych pojazdów wyjechało już w trasy.

Podkarpacie

Kolejny krok do budowy drogi łączącej woj. świętokrzyskie i podkarpackie

PODKARPACIE.Jest decyzja środowiskowa (DŚU) dla odcinka drogi ekspresowej S74. To kolejny krok w kierunku realizacji inwestycji łączącej dwa województwa.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Medyce. Bus potrącił 44-latka, mężczyzna nie przeżył

PODKARPACIE. Policjanci z przemyskiej komendy pracują nad wyjaśnieniem przyczyn wypadku, do którego doszło w Medyce. 44-letni mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez busa.

Podkarpacie

Rozbudowa DK84 Zagórz - Lesko. Kolejny przetarg na dokumentację projektową

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła drugi przetarg na przygotowanie dokumentacji projektowej dotyczącej rozbudowy drogi krajowej nr 84 na odcinku Zagórz – Lesko. Poprzednie postępowanie unieważniono z powodu zbyt wysokich...

Podkarpacie

Utrudnienia na DK73 w Bukowej. Naczepa tira blokuje drogę w kierunku Pilzna

PODKARPACIE. Dziś przed godziną 10:00 na odcinku drogi krajowej nr 73 Kołaczyce – Brzostek w miejscowości Bukowa, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem tira.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na przejściu kolejowym w Chorzelowie. 85-latek i jego wnuczka zginęli na miejscu

PODKARPACIE. Szynobus relacji Dębica - Padew Narodowa potrącił 85-letniego mężczyznę i jego 11-letnią wnuczkę. Niestety, obydwoje ponieśli śmierć na miejscu.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Turbi. Nie żyje 52-letni mężczyzna

PODKARPACIE. Dziś rano, w Turbii doszło do tragicznego wypadku. Samochód potrącił mężczyznę, który prowadził rower przez przejście dla pieszych. Niestety, życia 52-latka nie udało się uratować.

Podkarpacie

Będzie kompleksowy remont mostu w Iskrzyni w ciągu DK19

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę na remont mostu przez rzekę Wisłok w miejscowości Iskrzynia, w ciągu drogi krajowej nr 19. Prace potrwają 11 miesięcy.

Reklama