Rzeszów - Sobota, 21.03.2026
Reklama

Samochód z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w betonowy przepust. Kierowca pomimo reanimacji zmarł

Dodano: 27.09.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dziś rano w miejscowości Tymce, w powiecie lubaczowskim. W zdarzeniu śmierć poniósł 80-letni kierujący osobową lancią.

Do zdarzenia doszło po godz. 8.30 na drodze powiatowej w miejscowości Tymce. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący lancią, 80-letni mężczyzna z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. Mężczyzna podróżował sam, mimo podjętej akcji reanimacyjnej jego życia nie udało się uratować.

Na miejscu wypadku pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza, policjanci przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczane do badań.
Źródło: KPP Lubaczów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Kłusownicy z Nowej Dęby polowali na bobry. Później przerabiali je na wędliny

NOWA DĘBA. Śmiercionośne pułapki zastawiał 55–latek. Pomagało mu m.in. dwóch żołnierzy.

Podkarpacie

Po kontrolach, ZUS cofnął 199 osobom z Podkarpacia zasiłki chorobowe

PODKARPACIE. Łącznie na Podkarpaciu zakwestionowano wypłaty zasiłków na prawie 400 tys. zł.

Podkarpacie

Potrącenie dwóch pieszych na pasach. Życia 65-latki nie udało się uratować

USTRZYKI DOLNE. Do zdarzenia z udziałem pieszych doszło wczoraj.

Podkarpacie

Pięć powiatów na Podkarpaciu z ostrzeżeniem przed opadami śniegu

PODKARPACIE. Opady śniegu mogą wystąpić w powiecie bieszczadzkim, jasielskim, krośnieńskim, leskim i sanockim.

Podkarpacie

Podkarpackie Pełne Zachwytów. Startuje kampania promująca podkarpacką turystykę

PODKARPACIE. Celem działań promocyjnych jest ukazanie Podkarpacia jako idealnej i niestandardowej destynacji do wypoczynku z rodziną

Podkarpacie

Cztery osoby straciły życie w wypadkach drogowych podczas majówki. Znamy policyjne statystyki

PODKARPACIE. Podczas  akcji "Majowy Weekend 2019" najwięcej nietrzeźwych kierowców zatrzymano 3 maja.

Podkarpacie

Drugi stopień zagrożenia na Podkarpaciu. Powodem są intensywne opady deszczu

PODKARPACIE. Drugi stopień zagrożenia obowiązuje od godz. 20:00 dnia 29.04.2019 do godz. 20:00 dnia 30.04.2019.

Podkarpacie

Policjanci rozpoczynają dzisiaj akcję „Majowy Weekend 2019”. Potrwa do 5 maja

PODKARPACIE. Policyjne działania potrwają od wtorku do niedzieli.

Reklama