Rzeszów - Piątek, 10.04.2026
Reklama

Tragiczny wypadek na DK73 w Kołaczycach. 47-letni mężczyzna zginął na miejscu

Dodano: 24.02.2025 r. / Redakcja

fot. KPP w Jaśle
fot. KPP w Jaśle

PODKARPACIE. Jasielscy policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło dziś po godz. 10:00 na drodze krajowej nr 73 w miejscowości Kołaczyce. Samochód osobowy zderzył się z dwiema ciężarówkami. Kierowca osobówki zginął na miejscu.

Funkcjonariusze ustalili wstępnie, że 47-letni kierowca osobowego renault, podczas wyprzedzania, zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka ciężarowym DAF-em. Następnie siłą uderzenia, osobówka została zepchnięta na swój pas ruchu i zderzyła się z samochodem ciężarowym marki Mercedes.

47-letni kierowca renault poniósł śmierć na miejscu. To mieszkaniec powiatu krośnieńskiego.

Policjanci pod nadzorem prokuratora, wykonują oględziny miejsca zdarzenia oraz zabezpieczają ślady, które pomogą w ustaleniu dokładnych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

10 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarły 2 osoby [3.08.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 10 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.   

Podkarpacie

Coraz więcej 100-latków na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Jak wynika z danych ZUS, w województwie podkarpackim jest 111 stulatków – tyle osób pobiera świadczenie honorowe z tytułu ukończenia 100 lat.

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [2.08.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w powiecie lubaczowskim. Nie żyje 63-latek

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło w sobotę, w Rudzie Różanieckiej w powiecie lubaczowskim. Kierowca peugeota wpadł do rowu. Mężczyzna zginął na miejscu, pasażerka trafiła do szpitala.

Podkarpacie

Koronawirus. 8 zakażeń na Podkarpaciu [30.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń.

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [23.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [22.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 4 nowych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało 3 osoby.

Podkarpacie

81-latkowi przeszkadzały hałasujące dzieci. Przyszedł na plac zabaw z maczetą

PODKARPACIE. 81-letni mieszkaniec Tarnobrzega, z maczetą w ręku, groził dzieciom i jednej z matek na placu zabaw. Mężczyźnie przeszkadzało głośne zachowanie bawiących się dzieci. Na miejscu zdarzenia interweniowała Policja.  

Reklama