Rzeszów - Sobota, 03.05.2025
Reklama

Tragiczny wypadek w Majdanie Sieniawskim. Nie żyje rowerzysta

Dodano: /

fot. KPP w Przeworsku
fot. KPP w Przeworsku

PODKARPACIE. 52-letni kierowca samochodu osobowego potrącił rowerzystę. Pomimo reanimacji, życia kierującego jednośladem nie udało się uratować.

Do wypadku doszło wczoraj po godz. 16:00 na drodze wojewódzkiej nr 875 w Majdanie Sieniawskim w powiecie przeworskim. Z ustaleń Policji wynika, że 52-letni mężczyzna kierujący peugeotem, jadąc w kierunku Biłgoraja, potrącił jadącego w tym samym kierunku rowerzystę. Niestety, pomimo podjętej na miejscu zdarzenia reanimacji, życia kierującego jednośladem, 57-letniego mieszkańca gminy Adamówka, nie udało się uratować. Kierowca peugeota był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego wypadku.

Źródło: KPP w Przeworsku
Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 09.04.2025, godz. 22:29
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Nowe radiowozy za ponad 1 mln zł dla podkarpackiej Policji

PODKARPACIE. Dziewięć nowych pojazdów trafi w tym tygodniu do komend, komisariatów i posterunków Policji na Podkarpaciu. Łączna wartość samochodów ro ponad 1,1 mln zł.

Podkarpacie

Dziś w nocy nawet -16 stopni Celsjusza na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenie odnośnie mrozu jaki spodziewany jest dziś w nocy w kilku powiatach województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Tragiczne zdarzenie na A4. Nie żyje 57-latek

PODKARPACIE. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia, do którego doszło w nocy z 1 na 2 grudnia br. na autostradzie A4.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 500 nowych przypadków na Podkarpaciu [2.12.2020]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby potwierdzono 518 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 31 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [1.12.2020]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby potwierdzono 346 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 20 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Koronawirus. Duży spadek liczby zakażeń i zgonów [30.11.2020]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby potwierdzono 201 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 7 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Wyjechał rowerem wprost przed jadącą osobówkę. Zginął na miejscu

PODKARPACIE. 55-letni rowerzysta zderzył się z samochodem osobowym. Mężczyzna zginął na miejscu.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [28.11.2020]

PODKARPACIE. 713 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 51 mieszkańców województwa.

Reklama