Rzeszów - Środa, 08.04.2026
Reklama

Uwaga kierowcy! Zmiany w organizacji ruchu na DK19 i DK94 na Podkarpaciu

Dodano: 20.08.2025 r. / Redakcja

Na zdj. fragment DK19 / fot. GDDKiA
Na zdj. fragment DK19 / fot. GDDKiA

PODKARPACIE. Jak poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, na drodze krajowej nr 19 w Jaworniku oraz na drodze krajowej nr 94 w miejscowości Góra Ropczycka wprowadzono tymczasowe organizacje ruchu.

DK19 Jawornik

W ramach budowy odcinka drogi ekspresowej S19 Babica – Jawornik powstaje tymczasowy łącznik, który połączy drogę krajową nr 19 z drogą ekspresową S19. Częścią łącznika będzie budowane aktualnie na DK19 w miejscowości Jawornik rondo. W związku z prowadzonymi pracami zmieniona została organizacja ruchu. Pojazdy skierowane zostały na połowę ronda po prawej stronie drogi krajowej, przy zachowaniu istniejących wyjazdów z budowy.

DK94 Góra Ropczycka

W związku z remontem dylatacji i elementów wyposażenia na moście w rejonie skrzyżowania z sygnalizacją świetlną, tymczasowo zmniejszona zostanie liczba pasów ruchu. Dodatkowo, na czas prowadzenia prac istniejąca sygnalizacja świetlna pozostanie aktywna, ale zmieniona zostanie z akomodacyjnej na stałą. Utrudnienia potrwają do końca grudnia br.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [1.06.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim potwierdzono 12 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu: 10 zakażeń, 0 zgonów [31.05.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Ruch wahadłowy na moście w Huzelach

PODKARPACIE. Utrudnienia na moście w Huzelach w związku z kontynuacją remontu. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Podkarpacie

Pożar domu w Rakszawie. W środku znaleziono zwęglone zwłoki

PODKARPACIE. Pożar gasiło Kkilkudziesięciu strażaków. Policja wyjaśnia przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [27.05.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim potwierdzono 25 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Czołowe zderzenia dostawczaka z osobówką. Bus się zapalił

PODKARPACIE. W Odrzykoniu, w powiecie krośnieńskim doszło do czołowego zderzenia dostawczego volkswagena z samochodem osobowym. Bus się zapalił. Jego kierowca z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala.

Podkarpacie

Brawurowa jazda 24-latka. 31 punktów karnych i wysoki mandat

PODKARACIE. 24-letni motocyklista jechał blisko 120 km/h w terenie zabudowanym. Swoim stylem jazdy stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu: 32 zakażenia, 8 zgonów [26.05.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Reklama