Rzeszów - Czwartek, 25.12.2025
Reklama

Wjechała do rowu, uciekła, a potem zgłosiła kradzież auta. Okazało się, że była pijana

Dodano: 15.01.2025 r. / Redakcja

fot. KPP w Jarosławiu
fot. KPP w Jarosławiu

PODKARPACIE. 31-latka kierująca toyotą, zakończyła jazdę w rowie. Następnie kobieta wydostała się z pojazdu i oddaliła się z miejsca zdarzenia. Po chwili zgłosiła, że jej pojazd został skradziony z posesji, na której przebywała. Okazało się, że miała ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w sobotę rano, w miejscowości Maleniska w powiecie jarosławskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie o toyocie, która wjechała do przydrożnego rowu. Z informacji przekazanych przez świadków zdarzenia wynikało, że z pojazdu wysiadła kobieta i pieszo oddaliła się w kierunku pobliskiej miejscowości. Funkcjonariusze ustalili rysopis kierującej toyotą i rozpoczęli poszukiwania właścicielki pojazdu.

Międzyczasie, na komendę policji w Jarosławiu zadzwoniła kobieta, która powiadomiła, że jej pojazd został skradziony z posesji, na której aktualnie przebywa. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że rzekomo skradziony pojazd to toyota, której kierującą poszukiwali funkcjonariusze w związku z wcześniejszym zdarzeniem drogowym.

Jak się okazało w trakcie dalszych czynności, że 31-letnia kobieta, mieszkanka Wiązownicy, była pod wpływem alkoholu. Miała ponad 1,5 promila. 31-latka trafiła do policyjnej izby wytrzeźwień.

Reklama

Po wytrzeźwieniu została przesłuchana i usłyszała zarzuty dotyczące kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Źródło: KPP w Jarosławiu
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. 16 nowych zakażeń na Podkarpaciu. 6 osób wyzdrowiało [10.07.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim odnotowano 16 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Wyzdrowiało kolejne 6 osób.

Podkarpacie

Wypadek szybowca w Laszkach. Pilot w ciężkim stanie trafił do szpitala

PODKARPACIE. Szybowiec podczas startu prawdopodobnie wpadł w korkociąg i uderzył w ziemię. 18-letni pilot doznał poważnych obrażeń i w stanie ciężkim trafił do szpitala.

Podkarpacie

S19 Kamień - Sokołów Małopolski Północ z pozwoleniem na budowę

PODKARPACIE. Jest decyzja wojewody o zezwoleniu na budowę kolejnego odcinka drogi ekspresowej S19 Kamień – Sokołów Małopolski Północ. To ostatni z sześciu odcinków S19 powstających na terenie Podkarpacia.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 7 nowych przypadków, 3 osoby wyzdrowiały [9.07.2020]

PODKARPACIE. Łącznie do tej pory w naszym województwie potwierdzono 825 przypadków zakażenia koronawirusem.

Podkarpacie

Wjechał na przejazd kolejowy. Maszynista zdążył zatrzymać pociąg

PODKARPACIE. 54-letni kierowca został ukarany mandatem, a jego konto zasiliły 4 punkty karne. 

Podkarpacie

Most w Tryńczy do remontu

PODKARPACIE. Do końca rok ma zostać wyremontowany most w miejscowości Tryńcza, w ciągu drogi krajowej nr 77. GDDKiA ogłosiło przetarg.

Podkarpacie

Koronawirus. 27 nowych zakażeń na Podkarpaciu. 9 osób wyzdrowiało

PODKARPACIE. Ponad 800 zakażonych na Podkarpaciu. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono dziś 27 nowych przypadków. Kolejne 9 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 17 nowych zakażeń, 14 osób wyzdrowiało [7.07.2020]

PODKARPACIE. Zgodnie z najnowszym komunikatem Podkarpackiego Inspektora Sanitarnego, dziś w województwie podkarpackim badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 17 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Kolejne 14 osób wyzdrowiało.

Reklama