Rzeszów - Sobota, 20.09.2025
Reklama

13 kierowców ukaranych za prędkość. Rekordzista pędził 200 km/h

Dodano: 13.05.2020 r.

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. 126 kierowców skontrolowała podczas minionego weekendu rzeszowska drogówka. 13 z nich zatrzymano prawo jazdy.
 
W sobotę i w niedzielę, policjanci z wydziału ruchu drogowego rzeszowskiej komendy miejskiej zatrzymali do kontroli drogowej 126 kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość. 13 z kontrolowanych kierowców, przekroczyło ją o ponad 50 km/h, w obszarze zabudowanym, za co odebrano im prawo jazdy.
 
Jednym z kierowców, którzy stracili prawo jazdy za brawurę, jest 30-latek z Rzeszowa, który w niedzielę, w godzinach nocnych w Krasnem jechał bmw z prędkością 177 km/h, w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h.
 
Inni niedzielni rekordziści to m. in. 40-latek, który na ulicy Podkarpackiej jechał audi z prędkością 113 km/h oraz 43-letni motocyklista który jechał przez al.  Sikorskiego z prędkością 120 km/h.
 
Z kolei w sobotę, kierowca innego bmw na drodze ekpresowej S 19 miał na liczniku 202 km/h. Samochodem kierował 37-letni mieszkaniec Rzeszowa. Policjanci ukarali go 500 zł mandatem i punktami karnymi.  

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Biuro turystyczne Neckermann ogłosiło upadłość. Ile rzeszowskich klientów ucierpi?

RZESZÓW, POLSKA. Czterech turystów z Rzeszowa przebywa na wakacjach z biura podróży Neckermann Polska.

Rzeszów

Rusza akcja „Przejezdne skrzyżowania”. Dziewięć skrzyżowań w Rzeszowie pod monitoringiem policji

RZESZÓW. Celem działań ma być wyeliminowanie utrudnień w ruchu na skrzyżowaniach.

Rzeszów

Cztery linie komunikacji miejskiej ze zmienionym rozkładem jazdy

RZESZÓW. Zmiany, jakie wprowadza Zarząd Transportu Miejskiego, wynikają z konsultacji z Radą Osiedla Załęże.

Rzeszów

Siostra Anastazja, Korwin-Piotrowska i Bonda na Świątecznych Targach Książki w Millenium Hall

RZESZÓW. W Millenium Hall gościć będą takie wydawnictwa jak Agora, Znak, Czarne, PWN, Marginesy, Lingea oraz Dreams.

Rzeszów

Przyjezdni kierowcy odpowiedzialni za korki w mieście? Jeden z radnych uważa, że tak

RZESZÓW. Korki na ulicach Rzeszowa stają się coraz głośniejszym tematem.

Rzeszów

OSP Rzeszów-Budziwój będzie miało nowy budynek

RZESZÓW. Całkowita powierzchnia obiektu ma wynieść ok. 500 m2.

Rzeszów

Mieszkańcy osiedla Krakowska-Południe przeciwko wycince drzew. Jest petycja

RZESZÓW. W petycji przeciwko wycince mowa o wycince 25 drzew i 15 krzewów.

Rzeszów

ZTM skraca kursy dwóch linii

RZESZÓW. Trasy ulegną skróceniu do ul. Poselskiej.

Reklama