Rzeszów - Środa, 21.05.2025
Reklama

25 czerwca możliwe czasowe utrudnienia w ruchu

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. We wtorek, 25 czerwca br. ulicami miasta przejdzie pielgrzymka piesza do Lwowa. W godzinach porannych wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu. Możliwe opóźnienia autobusów.

Zgodnie z przekazaną informacją od Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie informujemy pasażerów, że w związku z organizowaną 25 czerwca 2019 r. XI Rzeszowską Pielgrzymką Pieszą do Lwowa w godz. 7:30 – 9:30 mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu na ulicach: Szopena, Most Zamkowy, Kopisto, Niepodległości, Niemierskiego, Witolda, Paderewskiego oraz Słocińskiej.

Informacja jest również istotna z perspektywy kierowców samochodów. Oni także będą narażeni na utrudnienia w ruchu.

Pielgrzymka potrwa od 25 do 30 czerwca 2019 r. Trasa pielgrzymki prowadzi od kościoła św. Krzyża w Rzeszowie przez Kańczugę, Pruchnik, Żurawicę, Mościska, Gródek, Hodowice do katedry we Lwowie.

Pielgrzymi codziennie będą pokonywać od 25 do 38 km. Osoby poniżej 18. roku życia lub powyżej 65. roku życia mogą wziąć udział w pielgrzymce jedynie z opiekunem. W pielgrzymce wezmie udział ok. 200 osób. Organizatorem i dyrektorem pielgrzymki jest ks. Władysław Jagustyn.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Związek Gmin PKS ma nowoczesne zaplecze techniczne

Przy bazie PKS w Rzeszowie wybudowano halę zaplecza technicznego wraz z częścią biurowo - socjalną, o powierzchni ponad 1000 m.

Rzeszów

Europejskie Forum Rolnicze w Jasionce odwołane w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa

​Jedno z najważniejszych wydarzeń w branży rolno-spożywczej zostało odwołane w związku z rozprzestrzenianiem się COVID-19. Organizatorzy wydali oświadczenie.

Rzeszów

Policjantka z Rzeszowa pomogła potrąconemu 12-latkowi

RZESZÓW. Będąca przed służbą policjantka z rzeszowskiej komendy udzieliła pomocy 12-letniemu chłopcu, który został potrącony przez samochód na oznakowanym przejściu dla pieszych.

Rzeszów

Butelkomaty zbyt kosztowne dla miasta

RZESZÓW. Powraca sprawa montażu w mieście automatów na zużyte butelki plastikowe. Tym razem głos w tej sprawie zabrała radna Prawa i Sprawiedliwości.

Rzeszów

Zakończono przebudowę letniego pałacu Lubomirskich

RZESZÓW. Trwające od ponad 5 lat prace konserwatorskie zostały zakończone. Letni pałac Lubomirskich przy al. Pod Kasztanami został ostatecznie odrestaurowany.

Rzeszów

Zmarła kobieta potrącona wczoraj na ul. Lubelskiej

RZESZÓW. Nie udało się uratować życia kobiety potrąconej wczoraj na przejściu dla pieszych na ul. Lubelskiej. Pomimo podjętych działań przez lekarzy, kobieta zmarła dziś w nocy w szpitalu.

Rzeszów

Policyjny Black Hawk nad Rzeszowem

RZESZÓW. W ostatnich dniach, zainteresowanie części mieszkańców wzbudził niecodzienny widok na rzeszowskim niebie.

Rzeszów

WSPiA apeluje do studentów i pracowników "o ostrożność i nieuleganie panice"

RZESZÓW. „Zachowaj ostrożność, nie panikuj” - WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa wystosowała apel do studentów i pracowników, w związku z koronawirusem.

Reklama