Rzeszów - Wtorek, 17.02.2026
Reklama

60 firm przedstawi swoje oferty na Targach Pracy w Rzeszowie

Dodano: 25.10.2019 r.

fot. Targi Rzeszowskie
fot. Targi Rzeszowskie
Jesienna edycja Targów Pracy będzie doskonałą okazją, by zapoznać się z ofertą prawie 60 pracodawców z różnych branż, złożyć dokumenty aplikacyjne czy odbyć rozmowę kwalifikacyjną – wszystko w jednym miejscu i czasie. Targi odbędą się w środę, 30 października 2019 r. w Hali Podpromie. Organizatorzy zaplanowali również porady oraz konsultacje z profesjonalistami, a także atrakcyjne warsztaty. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

XII Europejskie Targi Pracy to wydarzenie dedykowane wszystkim, którzy poszukują pracy lub decydują się na zmianę w dotychczasowej karierze zawodowej. Umożliwia skuteczną wymianę informacji i w efekcie poprawia sytuację na podkarpackim rynku pracy. Po każdej edycji, pracę znajduje zwykle ponad 100 osób. Targi to także najszybszy sposób wstępnej selekcji kandydatów i rozpoczęcia udanego procesu rekrutacji w dużych firmach, jak również małych i średnich przedsiębiorstwach. 
Reklama
30 października 2019 r. od godz. 9.00 do godz. 15.00 na Podpromiu zaprezentuje się blisko 60 wystawców, głównie z branży informatycznej, lotniczej, produkcyjnej, motoryzacyjnej, spożywczej, doradczej, bankowej, budowlanej i consultingowej. Będą to nie tylko firmy z Podkarpacia, ale też z Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Brzeska, Gliwic i Opola oraz zagraniczne spółki, m.in. z Niemiec. Zaoferują nawet kilka tysięcy wakatów i prawie tyle samo atrakcyjnych ofert stażów i praktyk. Organizatorzy radzą, by na targi zabrać ze sobą CV w kilku egzemplarzach i zostawić je na stoiskach, które nas najbardziej interesują.

Jesienne targi pracy w Rzeszowie to nie tylko część wystawiennicza, ale również warsztaty i prezentacje przygotowane przez firmy poszukujące pracowników.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Studenci Politechniki Rzeszowskiej zaprojektują przestrzeń wspólną Millenium Hall

RZESZÓW.  Zwycięskie projekty mają stanowić materiał pomocniczy dla dalszych rozważań projektowanych.

Rzeszów

Pierwszy gazowy Solaris dotarł do Rzeszowa

RZESZÓW. Pierwszy z dwóch nowych autobusów przegubowych marki Solaris dotarł już do Rzeszowa. Drugi przyjedzie w najbliższych dniach. Oba pojazdy wyjadą na ulice w maju. 

Rzeszów

5 maja ulicami Rzeszowa przejdzie marsz godności osób z niepełnosprawnościami

RZESZÓW. Pomysłodawcą pochodu jest Niepubliczna Szkoła Kraina Uśmiechu w Rzeszowie, która zorganizuje go wspólnie z psycholog Joanną Szczerbaty.

Rzeszów

W sobotę w Rzeszowie czasowe utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. W najbliższą sobotę (29.04) Rzeszowska Masa Krytyczna symbolicznie zainauguruje nowy sezon rowerowy. Trasa przejazdu przebiegać będzie głównymi ulicami miasta, w związku z tym w godz. 12:00 – 14:00 mogą wystąpić czasowe...

Rzeszów

Nowa droga połączy dwa duże rzeszowskie osiedla

RZESZÓW. Ruszył przetarg na wybór firmy, która wybuduje drogą łączącą ulicę Wołyńską na osiedlu Kotuli z ulicą Potokową na osiedlu Staroniwa.

Rzeszów

Rodzinny mini park na osiedlu Przybyszówka

RZESZÓW. W ciągu trzech miesięcy ma powstać rodzinny mini park na osiedlu Przybyszówka. Koszt zadania realizowanego w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego wynosi nieco ponad 370 tys. zł.

Rzeszów

Majowe uroczystości patriotyczne w Rzeszowie

RZESZÓW. W dniach 2, 3 i 8 maja 2023 r. w Rzeszowie odbędą się majowe uroczystości patriotyczne, do udziału w których zapraszają Wojewoda Podkarpacki, Marszałek Województwa Podkarpackiego oraz Prezydent Miasta Rzeszowa.

Rzeszów

Komunikacja miejska w Rzeszowie. Bilet 60-minutowy zamiast 40-minutowego

RZESZÓW. Od czerwca br. w autobusach komunikacji miejskiej zacznie obowiązywać nowy bilet jednorazowy. Dotychczasowy bilet 40-minutowy, zostanie zastąpiony biletem 60-minutowym.

Reklama