Rzeszów - Niedziela, 17.08.2025
Reklama

Areszt dla 20-latka z Rzeszowa za posiadanie marihuany

Dodano:

fot. Archiwum KMP Rzeszów
fot. Archiwum KMP Rzeszów
RZESZÓW. Policjanci znaleźli przy 20-letnim mieszkańcu Rzeszowa blisko 200 gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

W miniony czwartek, policjanci z wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy, zatrzymali opla, którym podróżowało cztery osoby. Z informacji jakie posiadali wynikało, że samochodem podróżuje mężczyzna, który może posiadać znaczne ilości środków odurzających.

Podczas przeszukania pojazdu znaleźli oklejone taśmą zawiniątko, w którym był susz roślinny. Początkowo żaden z mężczyzn nie przyznawał się do kogo ono należy. Ostatecznie jeden z pasażerów – 20-letni mieszkaniec Rzeszowa – przyznał się, że susz należy do niego. W paczce było niemal 200 gramów marihuany.

20-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Rzeszowie aresztował podejrzanego na okres 3 miesięcy.

 
Źródło: KWP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Tagi

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W piątek przejazd hulajnóg przez Rzeszów. Możliwe utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. W piątek (21.07) w Rzeszowie odbędzie się Pierwszy Międzynarodowy Zlot Hulajnóg. Hulajnogiści i hulajnogistki przejadą głównymi ulicami miasta. Miejscami mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu. Wydarzenie organizuje Rzeszowska Masa Krytyczna i...

Rzeszów

W weekend zlot foodtrucków w Rzeszowie

RZESZÓW. Kolejna edycja Street Food Festival. Przez trzy dni będziecie mogli posmakować kuchni z różnych stron świata. W programie również muzyka na żywo, zabawy dla dzieci oraz pokaz kulinarny.

Rzeszów

Przebudowa ul. Warszawskiej. Wkrótce układanie nawierzchni

RZESZÓW. Trwa przebudowa rzeszowskiego odcinka ul. Warszawskiej. W najbliższych dniach firma Strabag rozpocznie układanie warstw nowej nawierzchni. 

Rzeszów

Śmiertelny wypadek w Dynowie. Kierujący quadem uderzył w drzewo

RZESZÓW. 62-latek kierujący quadem najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Mężczyzna zginął na miejscu.

Rzeszów

Rzeszowski Budżet Obywatelski na rok 2024. Ostatnie dni na zgłoszenie projektu

RZESZÓW. Do piątku, 21 lipca br. można zgłaszać projekty do przyszłorocznej edycji Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego. Tym razem pula pieniędzy przeznaczona na realizację zadań wynosi 9,4 mln zł.

Rzeszów

Nowe boisko w centrum Rzeszowa

RZESZÓW. Przy ul. Jagiellońskiej w Rzeszowie powstanie wielofunkcyjne boisko sportowe. Inwestycja będzie realizowana w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Rzeszów

W środę Święto Policji w Rzeszowie. Utrudnienia w ruchu w centrum miasta

RZESZÓW. W środę, 19 lipca 2023 r.  w Rzeszowie odbędą się Wojewódzkie Obchody Święta Policji. W trakcie trwania uroczystości będą występować utrudnienia w ruchu. Zamknięty dla będzie Plac Farny i przyległe ulice.

Reklama