Rzeszów - Niedziela, 11.05.2025
Reklama

Asseco Resovia Rzeszów powalczy o punkty z drużyną z Olsztyna

Dodano:

fot. Asseco Resovia Rzeszów
fot. Asseco Resovia Rzeszów
RZESZÓW. Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów, w środę o godz. 17.30 zagrają na wyjeździe z Indykpolem AZS-em Olsztyn w meczu 16. kolejki PlusLigi.

Resoviacy powrotu do rozgrywek PlusLigi nie zapamiętają dobrze. Po miesięcznej przerwie na rozgrywki reprezentacyjne Asseco Resovia miała ochotę na dobry start w nowy rok. Niestety w meczu ze Ślepskiem w Suwałkach musiała uznać wyższość gospodarzy, przegrywając z nimi drugi raz w tym sezonie, ponownie 1:3.

Odskocznią i możliwością odbicia się za ten wynik ma być mecz w Olsztynie. Tyle tylko, że w pierwszej rundzie resoviacy także przegrali z Indykpolem, podobnie jak ze Ślepskiem 1:3.

W Rzeszowie goście zagrali zdecydowanie lepiej i pewnie sięgnęli po trzy punkty. Ale w ostatniej kolejce też nie wygrali. We własnej hali ulegli Aluronowi Virtu CMC Zawiercie 1:3 i też będą chcieli poprawić swój dorobek punktowy, tym bardziej, że obie drużyny wciąż muszą się bić o miejsce w fazie play-off.

„Dla nas w tej chwili najważniejszym celem jest awans do play-off, co będzie dalej zobaczymy. Teraz patrzymy tylko na play-offy” – mówił po meczu w Suwałkach trener Asseco Resovii Piotr Gruszka.

Początek spotkania o godz. 17.30, transmisja w Polsacie Sport.
Źródło: Asseco Resovia Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

23 marca kolejna akcja sprzątania terenów wzdłuż Wisłoka

RZESZÓW. Akcja startuje 23 marca o godzinie 11.00.

Rzeszów

Mateusz Kosturek z brązem na Mistrzostwach Świata w karate

RZESZÓW. Mistrzostwach Świata Kyokushin Karate Tezuka Group odbyły się 17 marca w mieście Fukuoka w Japonii.

Rzeszów

21 marca rusza w Rzeszowie aplikacja Bolt. Czym estońska firma kusi nowych kierowców?

RZESZÓW. Aplikacja Bolt obecna jest w Polsce od 2016 roku, wcześniej funkcjonowała jako Taxify. 

Rzeszów

Zmiany w komunikacji miejskiej. Trwa przebudowa zatoki autobusowej Kotuli/Ustrzycka

RZESZÓW. 18 marca o godz. 9.00 rozpoczęła się przebudowa zatoki przystankowej Kotuli / Ustrzycka 02.

Rzeszów

Przetarg na projekt przedłużenia ul. Warszawskiej do unieważnienia?

RZESZÓW. Według danych z dokumentacji przetargowej projekt przebudowy ma być gotowy najpóźniej do 22 listopada 2019 roku.

Rzeszów

Radni w sprawie poszerzenia drogi i budowy chodnika przy ul. Zawiszy Czarnego

RZESZÓW. Mowa o odcinku od ul. Świętokrzyskiej do ul. Beskidzkiej liczącym ok. 350 m.

Rzeszów

41-latek przyłapany na „sharingu” płatnych platform cyfrowych

RZESZÓW. Zabezpieczono 10 dekoderów, 4 laptopy, jednostkę centralną wraz ze stacją czytników kart, karty chipowe oraz sporą ilość gotówki.

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów bez szans na grę w fazie play-off

RZESZÓW. MVP spotkania otrzymał Kert Toobal.

Reklama