Rzeszów - Sobota, 27.12.2025
Reklama

Bezpłatne maseczki dla mieszkańców Rzeszowa

Dodano: 04.02.2022 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
RZESZÓW. Rządowa Agencja Rezerw Materiałowych przekazała dla mieszkańców Rzeszowa bezpłatne maseczki. Od piątku są dostępne w wielu punktach miasta.

Przekazane przez rządową agencję maseczki chirurgiczne oraz maseczki typu FFP2 dotarły do Rzeszowa w tym tygodniu. Ich liczba wystarczy do tego, aby każdy z mieszkańców mógł otrzymać cztery maseczki chirurgiczne oraz jedną typy FFP2. W piątek rozpoczęła się ich dystrybucja. Są  dostępne m.in. w:
  • Punktach Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa znajdujących się w: Centrum kulturalno-handlowe Millenium Hall, (al. Kopisto 1), Galerii Handlowej "Nowy Świat" (ul. Krakowska 20), Centrum Handlowym Plaza Rzeszów (al. Rejtana 65), Galerii Rzeszów (al. Piłsudskiego 44)
  • Punktach Informacyjnych Urzędu Miasta Rzeszowa, znajdujących się w budynkach przy ulicach Okrzei 1, Kopernika 15 i na Placu Ofiar Getta 7
  • publicznych przedszkolach (dla rodziców i opiekunów przyprowadzających i odbierających dzieci)
  • przychodniach ZOZ nr 1 w Rzeszowie
  • siedzibach rad osiedli
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W niedzielę Dzień Serca na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. Jak co roku organizatorzy imprezy zapowiadają szereg wyjątkowych atrakcji.

Rzeszów

Trwa głosowanie w ramach RBO 2022. "Ten budżet wyzwolił wśród mieszkańców ogromną inicjatywę"

RZESZÓW. We wtorek odbyła się konferencja prasowa poświęcona Rzeszowskiemu Budżetowi Obywatelskiemu.

Rzeszów

W środę "Dzień bez samochodu". Komunikacja miejska będzie bezpłatna

RZESZÓW. „Dzień bez samochodu” zakończy Tydzień Zrównoważonego Transportu oraz Tydzień mobilności w Rzeszowie.

Rzeszów

MPWiK montuje kolejne instalacje fotowoltaiczne na swoich budynkach

RZESZÓW. Trwa montaż kolejnych instalacji fotowoltaicznych na budynkach i terenach należących do Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Rzeszowie. Mają być gotowe do 6 listopada br. W planach są już kolejne. 

Rzeszów

Beta Academics 2021 - o komunikacji wizualnej w nauce i biznesie

RZESZÓW. 18 referatów naukowych zostało zaprezentowanych na drugiej edycji konferencji naukowej Beta Academics, towarzyszącej jednej z najważniejszych konferencji branży internetowej w Polsce, czyli Internet Beta. 

Rzeszów

25-latek z Rzeszowa zatrzymany za posiadanie marihuany

RZESZÓW. Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 25-letniemu mieszkańcowi Rzeszowa, którego zatrzymano za posiadanie znacznej ilości marihuany. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Rzeszów

Za nami 13. edycja konferencji InternetBeta

RZESZÓW. 86 prelegentów i ponad 200 uczestników wzięło udział w 13. edycji konferencji InternetBeta. 

Rzeszów

Jubileusz 20-lecia Uniwersytetu Rzeszowskiego. Do Rzeszowa przyjadą rektorzy wszystkich polskich uniwersytetów

RZESZÓW. Największa uczelnia na Podkarpaciu świętuje 20-lecie działalności. Uroczysty Jubileusz odbędzie się już w najbliższy czwartek (23.09) w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego.

Reklama