Rzeszów - Piątek, 03.04.2026
Reklama

Bezpłatne maseczki dla mieszkańców Rzeszowa

Dodano: 04.02.2022 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
RZESZÓW. Rządowa Agencja Rezerw Materiałowych przekazała dla mieszkańców Rzeszowa bezpłatne maseczki. Od piątku są dostępne w wielu punktach miasta.

Przekazane przez rządową agencję maseczki chirurgiczne oraz maseczki typu FFP2 dotarły do Rzeszowa w tym tygodniu. Ich liczba wystarczy do tego, aby każdy z mieszkańców mógł otrzymać cztery maseczki chirurgiczne oraz jedną typy FFP2. W piątek rozpoczęła się ich dystrybucja. Są  dostępne m.in. w:
  • Punktach Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa znajdujących się w: Centrum kulturalno-handlowe Millenium Hall, (al. Kopisto 1), Galerii Handlowej "Nowy Świat" (ul. Krakowska 20), Centrum Handlowym Plaza Rzeszów (al. Rejtana 65), Galerii Rzeszów (al. Piłsudskiego 44)
  • Punktach Informacyjnych Urzędu Miasta Rzeszowa, znajdujących się w budynkach przy ulicach Okrzei 1, Kopernika 15 i na Placu Ofiar Getta 7
  • publicznych przedszkolach (dla rodziców i opiekunów przyprowadzających i odbierających dzieci)
  • przychodniach ZOZ nr 1 w Rzeszowie
  • siedzibach rad osiedli
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W rzeszowskim oddziale NFZ stanął samoobsługowy kiosk profilaktyczny

RZESZÓW.  Stanowisko ds. profilaktyki zostało rozbudowane o samoobsługowy punkt, w którym można już wykonywać badania określające ryzyko zachorowania na choroby cywilizacyjne.

Rzeszów

Podwyżki dla miejskich urzędników

RZESZÓW. Od grudnia br. Ratusz wprowadza podwyżki dla najmniej zarabiających oraz najbardziej zaangażowanych pracowników urzędu i jednostek organizacyjnych.

Rzeszów

Jechał przez miasto ponad 140 km/h. Był pod wpływem alkoholu

RZESZÓW. 143 km/h to prędkość bmw pędzącego wczoraj ulicą Sikorskiego, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. 21-letni kierowca auta był pod wpływem alkoholu, a samochód miał niesprawne hamulce.

Rzeszów

Fundacja Felineus znów walczy o "zwierzakobusa"

Do 16 grudnia można wesprzeć fundację Felineus w jej staraniach o otrzymanie  zwierzakobusa, specjalnego pojazdu do przewożenia chorych czworonogów. Wystarczy złotówka.

Rzeszów

Powstaje Społeczna Rada Sportu. To organ doradczy prezydenta

RZESZÓW. Kilkudziesięciu społeczników, działaczy i sportowców wzięło udział w piątkowym spotkaniu organizacyjnym Społecznej Rady Sportu w Rzeszowie. Pierwsze posiedzenie rady planowane jest na styczeń.

Rzeszów

W poniedziałki ZUS otwarty krócej

​RZESZÓW. Od dziś w poniedziałki placówki ZUS będą otwarte do 17, o godzinę krócej niż do tej pory. Zmiana ma obowiązywać do końca marca. W pozostałe dni obsługa klientów będzie odbywać bez...

Rzeszów

W weekend kolejna akcja szczepień

RZESZÓW. W najbliższą sobotę i niedzielę na terenie Urzędu Wojewódzkiego odbędzie się kolejna akcja szczepień przeciw COVID-19.

Rzeszów

#SadzimyRzeszów. W sobotę kolejny spacer z prezydentem Fijołkiem

RZESZÓW. Podczas niedawnego spaceru z prezydentem Fijołkiem, w ramach akcji #SadzimyRzeszów, mieszkańcy wskazali 25 miejsc, w których pojawią się drzewa. Kolejny spacer już w najbliższą sobotę.

Reklama