Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

Biedronki czynne do północy lub całodobowo [LISTA]

Dodano: 15.04.2020 r.

fot. Biuro prasowe Biedronka
fot. Biuro prasowe Biedronka
RZESZÓW. Do 18 kwietnia sklepy sieci Biedronka będą czynne do godz. 24:00 lub całodobowo.

Sieć sklepów Biedronka przedłuża przedświąteczną „Akcję 24”. Do końca bieżącego tygodnia (do 18.04) sklepy marki funkcjonować będą w wydłużonych godzinach. W całej Polsce niemal 1,6 tys. z nich działać będzie w godzinach 6:00 – 24:00, a ponad 850 placówek – całodobowo – to ponad 80% wszystkich sklepów Biedronka. Pozostałe 20% będą działały w innych godzinach, m.in. w związku z przepisami wspólnot mieszkaniowych bądź dostosowaniem czasu pracy sklepów do godzin otwarcia galerii handlowych.

Poniżej godziny otwarcia Biedronek w Rzeszowie:

OD 6:00 DO 24:00
  • ul. Obrońców Poczty Gdańskiej
  • ul. Solarza 19A
  • ul. Ofiar Katynia 15
  • ul. Piłsudskiego 34
  • ul. Słowackiego
  • ul. Stołajowskiego 6
  • ul. Budziwojska 465
  • ul. Zygmuntowska 8 

CAŁODOBOWO
  • ul. Rejtana 51
  • ul. Okulickiego 6
  • ul. Hetmańska 56
  • ul. Warszawska 29
  • ul. Leska 2
  • ul. Witolda 8
  • ul. Strażacka 27E
  • ul. Osmeckiego 25
  • ul. Siemieńskiego 14
  • ul. Przemysłowa 3
  • ul. Podkarpacka 8A 
Reklama
W INNYCH GODZINACH
  • ul. Kwiatkowskiego 2A 6:00 21:45
  • ul. Lubelska 65 6:00 22:00 
 
Przypomnijmy, że takie samo rozwiązanie na początku kwietnia wprowadził LIDL. W Rzeszowie zlokalizowanych jest 5 sklepów tej marki, z czego cztery z nich działają całodobowo.

 
Reklama

Komentarze

Tagi

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Jest umowa na rozbudowę rzeszowskiego łącznika autostrady A4

RZESZOW. Władze Powiatu Rzeszowskiego podpisały z firmą STRABAG umowę na I etap rozbudowy rzeszowskiego łącznika autostrady A4. Prace rozpoczną się już tej wiosny. Inwestycja ma być gotowa w czerwcu 2023 roku.

Rzeszów

VI Podkarpackie Targi Edukacyjnie ponownie w Rzeszowie

RZESZÓW. Hasło tegorocznej edycji Podkarpackich Targów Edukacyjnych brzmi „Ósmoklasisto, przyszłość zaczyna się dziś, nie jutro!”.

Rzeszów

ZTM likwiduje część przystanków "na żądanie"

RZESZÓW. Od soboty (19.03) Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie przywrócił kilkanaście przystanków stałych na terenie miasta.

Rzeszów

Loty z Jasionki odbywają się zgodnie z rozkładem

RZESZÓW. Zarząd Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka poinformował, że wszystkie zaplanowane rejsy pasażerskie z podrzeszowskiego lotniska odbywają się bez zakłóceń.

Rzeszów

We WSIiZ uchodźcy z Ukrainy mogą od dziś założyć konto bankowe

RZESZÓW. Od czwartku (17.03) obywatele Ukrainy mogą założyć konto bankowe w siedzibie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Rzeszów

Będzie rondo na osiedlu Słocina

RZESZÓW. Na skrzyżowaniu ulic: Witolda, Paderewskiego i Powstańców Śląskich powstanie rondo, które poprawi komunikację na osiedlu Słocina. Wkrótce ruszy przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej.

Rzeszów

Kolejny ogród kieszonkowy w Rzeszowie powstanie na osiedlu Pobitno

RZESZÓW. Przy ul. Kurpiowskiej powstanie prawie 30-arowy ogród kieszonkowy. Ma być gotowy latem br.

Rzeszów

Zaginione nastolatki odnalezione w Warszawie

RZESZÓW. Policjanci odnaleźli zaginione 16-latki, które w ubiegły czwartek opuściły palcówkę opiekuńczo-wychowawczą w Rzeszowie.

Reklama