Rzeszów - Piątek, 30.01.2026
Reklama

Blisko 100 wystawców, regionalne produkty… Podkarpacki Bazarek już w tę sobotę

Dodano: 18.11.2025 r. / Redakcja

Podkarpacki Bazarek / fot. Archiwum RESinet.pl
Podkarpacki Bazarek / fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Regionalne chleby i wędliny, aromatyczne sery, miody, świeże owoce i warzywa, pyszne wypieki oraz ekologiczne przetwory – takie specjały czekają na gości Podkarpackiego Bazarku.

Już po raz 17. Rzeszowianie i przyjezdni będą mogli zrobić zakupy prosto od rolników i lokalnych producentów. Tradycyjnie, na bazarku będzie można skorzystać z oferty około 100 wystawców z naszego regionu. Na stoiskach pojawi się szeroka gama ekologicznych i świeżych produktów - od tradycyjnych produktów spożywczych, poprzez wyroby pszczelarskie, aż po unikalne rękodzieło tworzone przez lokalnych artystów..

Najbliższy Podkarpacki Bazarek odbędzie się w sobotę, 22 listopada, w Parku Papieskim (parking od al. Armii Krajowej). Zakupy będzie można robić w godzinach 8.00–14.00.
Organizatorami targu są Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale oraz Urząd Miasta Rzeszowa.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Tragiczny wypadek na torach w Boguchwale. Nie żyje mężczyzna

BOGUCHWAŁA. Rzeszowscy policjanci pracują nad ustaleniem szczegółów tragicznego zderzenia, do którego doszło dziś rano na torach kolejowych w Boguchwale. Mężczyzna został śmiertelnie potrącony przesz pociąg.

Rzeszów

Kilka rzeszowskich dróg osiedlowych zyska nowe nawierzchnie asfaltowe

RZESZÓW. Nowe asfaltowe nawierzchnie będą już niedługo układane m.in. na ul. Śnieżnej na os. Budziwój, ul. Dębickiej na os. Przybyszówka, ul. Kalinowej na os. Bzianka.

Rzeszów

Rekordowa frekwencja w głosowaniu na projekty w ramach RBO 2026

RZESZÓW. „Mamy rekord!! Takiego Waszego zaangażowania w Rzeszowski Budżet Obywatelski jeszcze nigdy nie było!” – napisał Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek w mediach społecznościowych po zakończeniu głosowania.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! Zmiana terminu wprowadzenia nowej organizacji ruchu na ul. Krzyżanowskiego i al. Armii Krajowej

RZESZÓW. W związku z czwartkowymi ulewnymi deszczami Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie zmienia termin wprowadzenia nowej organizacji ruchu na al. Armii Krajowej i ul. Krzyżanowskiego.

Rzeszów

Rusza sezon letni na basenach otwartych w Rzeszowie

RZESZÓW. Już w najbliższy weekend będzie można schłodzić się w wodach basenów otwartych Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Jałowego.

Rzeszów

Od 6 czerwca zamknięty POP na Dworcu Lokalnym

RZESZÓW. Przez blisko trzy miesiące zamknięty będzie POP na Dworcu Lokalnym w Rzeszowie.

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Boguchwale. Nie żyje 56-letni motocyklista

BOGUCHWAŁA. 56-letni mężczyzna kierujący motocyklem zderzył się z samochodem osobowym. Zginął na miejscu.

Rzeszów

Przy 9 rzeszowskich szkołach powstaną nowe boiska

RZESZÓW. Ponad 1,2 mln zł będzie kosztowała budowa dziewięciu boisk na terenach szkół w Rzeszowie. Będą one gotowe w sierpniu tego roku.

Reklama