Rzeszów - Piątek, 12.06.2026
Reklama

Blisko 100 wystawców z regionalnymi produktami. W sobotę kolejny Podkarpacki Bazarek

Dodano: 10.06.2026 r. / Redakcja

Zdjęcie ilustracyjne / fot. SI
Zdjęcie ilustracyjne / fot. SI

RZESZÓW. W sobotę, 13 czerwca 2026 roku, parking przy Parku Papieskim w Rzeszowie ponownie zamieni się w tętniące życiem targowisko pełne regionalnych smaków i produktów prosto od lokalnych wytwórców. To kolejna w tym roku odsłona Podkarpackiego Bazarku – inicjatywy, która na stałe wpisała się w kalendarz miejskich wydarzeń.

Bazarek to okazja do zakupu regionalnych produktów bezpośrednio od rolników i producentów z całego Podkarpacia. Na stoiskach będzie można znaleźć m.in. świeże owoce i warzywa, naturalne produkty oraz zdrowe, smaczne wyroby z regionu. To również dobry moment, by w klimacie tradycyjnego targu wesprzeć lokalnych rolników i twórców.

Organizatorami wydarzenia są Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale oraz Urząd Miasta Rzeszowa.

Podkarpacki Bazarek odbędzie się w sobotę, 13 czerwca, na parkingu Parku Papieskiego w Rzeszowie (od strony al. Armii Krajowej).

Zakupy będzie można robić w godzinach 8.00–14.00.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Mieszkańcy protestują ws. wodnego placu zabaw. Prezydent Rzeszowa: zróbcie konsultacje

RZESZÓW. Ratusz w przypadku negatywnej oceny, poszuka nowego miejsca dla wodnego placu zabaw. 

Rzeszów

Powstaną centra opiekuńczo-mieszkalne dla osób niepełnosprawnych

RZESZÓW, POLSKA. Na realizację programu w bieżącym roku przeznaczono 50 mln zł w skali kraju.

Rzeszów

NFZ zaprasza do Podkarpacia na zabiegi usunięcia zaćmy. Kuszą krótkimi terminami oczekiwania

RZESZÓW. Średni czas oczekiwania na zabieg usunięcia zaćmy wynosi 45 dni.

Rzeszów

I etap rekrutacji na Politechnice Rzeszowskiej zakończony. Jakie były najbardziej oblegane kierunki?

RZESZÓW. W I etapie w Systemie Internetowej Rekrutacji znalazło się 6992 osób zarejestrowanych maturzystów.

Rzeszów

W CH Plaza Rzeszów zostanie rozdanych 200 kasków rowerowych

RZESZÓW. 200 kasków rowerowych zostanie rozdanych podczas finału akcji na rzecz bezpieczeństwa pt. „Nie kręcę bez kasku”.

Rzeszów

PKS poszukuje przewoźnika do obsługi 39 linii komunikacyjnych

RZESZÓW. W przetargu mowa również o co najmniej 30 autobusach, które musi posiadać zwycięzca konkursu.

Reklama