Rzeszów - Niedziela, 22.06.2025
Reklama

BSH w Rzeszowie poszukuje pracowników. Firma poszukuje około 50 kandydatów

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Rzeszowski oddział firmy BSH poszukuje około 50 pracowników produkcji, zarówno tych z doświadczeniem, jak i stawiających pierwsze kroki w zawodzie. Zatrudnione osoby, oprócz podstawowego wynagrodzenia, moga liczyć również na pakiet benefitow.

Fabryka BSH zlokalizowana w okolicach Rzeszowa produkuje małe sprzęty AGD, m.in. kapsułkowe ekspresy do kawy, maszynki do mielenia, czy odkurzacze, które trafiają głównie do klientów z Europy Zachodniej, ale także z innych regionów świata oraz z Polski. BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy, firma oferuje na polskim rynku sprzęt marek, takich jak Bosch, Siemens i Gaggenau. Firma ma w Polsce sześć fabryk, a także centra logistyczne, badań i rozwoju oraz usług wspólnych. W stolicy Podkarpacia organizacja rozwija się od 10 lat. Aktualnie fabryka powiększa swoje zespoły, a co za tym idzie, poszukuje 50 nowych pracowników.

– Rozwijamy naszą podrzeszowską fabrykę, dlatego przy wsparciu Manpower poszukujemy kandydatów, którzy nie boją się nowych wyzwań. W BSH stawiamy na rozwój pracowników. Ułatwiamy im zdobywanie nowych kompetencji i dajemy szanse na awans w dużej i znanej firmie o stabilnej pozycji na rynku. Nasze stanowiska pracy są dobrze zorganizowane i ergonomiczne. Pracownicy mają do dyspozycji stołówkę na terenie zakładu. W naszej organizacji stawiamy też na dobrą atmosferę, zaufanie i otwartość – mówi Ewelina Wnuk, specjalistka ds. personalnych w BSH.
Reklama
Procesy rekrutacyjne prowadzi firma Manpower, będąca partnerem rekrutacyjnym BSH. Mile widziani są kandydaci z doświadczeniem, jednak firma nie zamyka się na osoby, które stawiają w tej branży pierwsze kroki. Zatrudnione osoby mogą liczyć na pakiet dodatkowych benefitów pozapłacowych oferowanych przez firmę rekrutacyjną. Składają się na niego między innymi karta Multisport, uprawniająca do skorzystania z wielu obiektów sportowych na terenie całej Polski, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, a także możliwość dołączenia do programu rabatów ze zniżkami na produkty czy usługi wielu firm, sklepów, a także restauracji. Nowo zatrudnione osoby zyskają także do aplikacji MyManpower, która skupia najważniejsze informacje oraz dokumenty zatrudnionej osoby, takie jak paski płacowe czy umowy.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w branży produkcyjnej i magazynowej w województwie podkarpackim mogą aplikować poprzez stronę internetową, a także złożyć CV bezpośrednio w biurze Manpower przy al. Tadeusza Rejtana 36 w Rzeszowie lub przekazać dokumenty elektronicznie na adres rekrutacja.rzeszow@manpower.pl Dodatkowe informacje dotyczące ofert udzielane są również pod numerami telefonu 504 362 830 oraz 604 530 370.
 
Źródło: Informacja prasowa
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Jak pojadą autobusy komunikacji miejskiej w Sylwestra i w Nowy Rok?

​RZESZÓW. W Sylwestra komunikacja miejska będzie funkcjonowała wg sobotniego rozkładu jazdy, a w Nowy Rok i w Święto Trzech Króli autobusy pojadą jak w święta.

Rzeszów

Jedna osoba ranna w wypadku na ul. Nowosądeckiej

RZESZÓW. Jedna osoba została poszkodowana w zderzeniu volkswagena ze skodą octavią, do którego doszło na ulicy Nowosądeckiej w Rzeszowie. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Rzeszów

Autobus wodorowy na ulicach Rzeszowa. Trwają testy

RZESZÓW. W Rzeszowie trwają testy autobusu wodorowego marki Autosan. Jeśli przebiegną pomyślnie, miasto planuje zakupić 20 pojazdów z takim napędem.

Rzeszów

Dotacje na zadania kulturalne w Rzeszowie w 2023 roku. Prezydent czeka na oferty

RZESZÓW. Ruszył konkurs na realizację zadań kulturalnych w 2023 roku w Rzeszowie. Na ten cel miasto zarezerwowało pół miliona złotych. 

Rzeszów

Odmulanie rzeszowskiego zalewu zakończone

RZESZÓW. Zakończył się proces wydobywania osadów z rzeszowskiego zalewu. Trwają jeszcze prace porządkowe, w tym min. demontaż maszyn.

Rzeszów

Zmiana rozkładów jazdy trzech linii MPK

​RZESZÓW. Od 1 stycznia nastąpią ograniczenia w kursowaniu trzech linii rzeszowskiej komunikacji miejskiej.

Rzeszów

Nowoczesny aparat do USG w Szpitalu Miejskim

RZESZÓW. Oddział Ginekologiczno-Położniczy Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Rzeszowie dysponuje nowym aparatem do USG. To światowej klasy urządzenie pozwalające na bardzo dokładną diagnostykę chorób u leczących się tutaj pacjentek.  

Rzeszów

Trzy rzeszowskie szkoły jeszcze bardziej przyjazne osobom z niepełnosprawnością

RZESZÓW. Nowe miejsca postojowe, budowa pochylni i przebudowa tych istniejących, montaż balustrad i inne rozwiązania poprawiające dostępność dla osób niepełnosprawnych zostaną wykonane w trzech rzeszowskich szkołach w ramach projektu „Dostępna szkoła”.

Reklama