Rzeszów - Poniedziałek, 09.06.2025
Reklama

Droga do Boguchwały zablokowana. Trwa wyciąganie naczepy z przydrożnego rowu

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Zablokowana jest droga krajowa nr 19 w Boguchwale, gdzie trwa wyciąganie tira, który wczoraj wieczorem wpadł do rowu. Kierujący ciężarówką obywatel Rosji, jadąc w kierunku Barwinka stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do przydrożnego rowu. Naczepa samochodu ciężarowego uderzyła jeszcze w jadącą z naprzeciwka kię.

AKTUALIZACJA: Około godziny 11.35 po wyciągnięciu i odholowaniu pojazdu policjanci przywrócili normalny ruch w obydwóch kierunkach.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 21, na granicy Rzeszowa i Boguchwały. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący ciężarowym dafem, obywatel Rosji, jadąc w kierunku Barwinka z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i wpadł do przydrożnego rowu.
Reklama
Naczepa tira uderzyła jeszcze w jadącą z przeciwnego kierunku kię. Kierowca tira był trzeźwy, a w zdarzeniu nikt nie został ranny. Policjanci ukarali go mandatem.

Ponieważ ciężarówka blokowała pas drogi w kierunku Barwinka do godz. 7:15 ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo. O 7.15 w związku z próbą wyciągnięcia tira, policjanci wstrzymali ruch w obu kierunkach. Samochody osobowe kierowane są na objazdy przez Racławówkę.

„Od 7.15 droga jest całkowicie zablokowana. Była podjeta próba wyciągnięcia tej naczepy, to się nie udało” – wyjaśnia nadkomisarz Adam Szeląg, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

30. Rajd Rzeszowski: Utrudnienia w ruchu i objazdy autobusów

RZESZÓW. Część rzeszowskich ulic oraz odcinków lokalnych dróg zostanie wyłączona z ruchu. Autobusy komunikacji miejskiej pojadą objazdami.

Rzeszów

Skrzyżowanie al. Wyzwolenia z al. Okulickiego do przebudowy

RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która przebuduje skrzyżowanie al. Wyzwolenia z al. Okulickiego. Inwestycja ma być dofinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Rzeszów

W Rzeszowie pojawi się ponad 400 nowych defibrylatorów AED. Ruszyła akcja #dajemyserce

RZESZÓW. Powstanie również aplikacja na telefon lokalizująca ich położenie.

Rzeszów

W sobotę zbiórka krwi w CH Plaza

RZESZÓW. W akcji mogą wziąć udział wszystkie osoby zainteresowane pomocą innym. 

Rzeszów

Trwa budowa basenu przy ul. Matuszczaka

RZESZÓW. - Jest to jedna z największych inwestycji, które są obecnie prowadzone w Rzeszowie – mówi Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.

Rzeszów

Lotnisko w Jasionce i miasto Rzeszów wznawiają współpracę promocyjną

RZESZÓW/JASIONKA. Podpisano umowę, dzięki której stolica Podkarpacia znów będzie promowana na podrzeszowskim lotnisku oraz w miastach, do których można dotrzeć z niego bezpośrednio, czyli Warszawie, Gdańsku i Szczecinie.

Rzeszów

Naukowcy z Politechniki Rzeszowskiej opracowali innowacyjną piankę poliuretanową

Od kilku lat pianki poliuretanowe cieszą się rosnącą popularnością, zwłaszcza w budownictwie. 

Rzeszów

W piątek utrudnienia w rejonie mostu Narutowicza

RZESZÓW. W związku z dwoma inwestycjami, realizowanymi w rejonie mostu Narutowicza, w piątek (23.07) na moście oraz na ulicach: Wierzbowej i Naruszewicza wystąpią utrudnienia w ruchu.

Reklama