Rzeszów - Poniedziałek, 26.01.2026
Reklama

Elektromarket popularnej sieci otwiera się w galerii handlowej przy ul. Przemysłowej w Rzeszowie

Dodano: 19.11.2025 r. / Redakcja

Galeria handlowa Viva Park / fot. Archiwum RESinet.pl
Galeria handlowa Viva Park / fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Galeria handlowa Viva Park ma nowego najemcę. To elektromarket popularnej polskiej sieci Media Expert. Otwarcie sklepu odbędzie się w najbliższy czwartek.

Media Expert to czwarty najemca w otwartej w ubiegłym roku galerii handlowej przy ul. Przemysłowej 26. W obiekcie o powierzchni 2800 m2 znajdują się już sklepy trzech popularnych marek: Biedronka w najnowszym formacie, Rossmann i Pepco.

Elektromarket zajmie powierzchnię blisko 500 m2. - Na łącznej powierzchni 496 m2 zaprezentujemy bogatą ofertę najnowszych urządzeń segmentu RTV, AGD oraz Multimediów – czytamy w komunikacje Media Expert.

Otwarcie zaplanowano na czwartek, 20 listopada o godz. 8:00. Z tej okazji sieć przygotowała specjalną gazetkę z wyjątkowymi ofertami cenowymi na kilkadziesiąt produktów, w tym m.in. telewizory, laptopy, telefony komórkowe, małe i duże AGD czy akcesoria dla graczy.

Pierwszych 30 klientów będzie mogło kupić czajnik za 5 zł.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W listopadzie Rzeszów zyskał prawie 800 drzew

RZESZÓW. Zakończyły się jesienne nasadzenia drzew na terenie miasta. W różnych punktach Rzeszowa posadzono blisko 800 roślin, m.in. lip, dębów i brzóz.

Rzeszów

Straż Miejska kontrolowała dym z domowych kominów przy pomocy drona

RZESZÓW. Od osiedli Zalesie i Przybyszówka zaczęły się kontrole dymu wydobywającego się z domowych kominów. Straż Miejska używa do tego drona. W czterech miejscach mogło dojść do nadużyć.

Rzeszów

W niedzielę kolejna akcja szczepień w Urzędzie Wojewódzkim

RZESZÓW. W niedzielę 5 grudnia Podkarpacki Urząd Wojewódzki, we współpracy z Centrum Medycznym LUX MED, przeprowadzi na terenie urzędu kolejną akcję szczepień ochronnych przeciw COVID-19. 

Rzeszów

Miejskie drzewa będą badane tomografem

RZESZÓW. Prezydent Fijołek zdecydował o zakupie tomografu dźwiękowego do badania drzew z terenu Rzeszowa. Dzięki urządzeniu łatwiej będzie zadbać o stan najcenniejszych z nich.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc honorowym obywatelem miasta

RZESZÓW. Niemal jednogłośnie rzeszowscy radni przyznali Tadeuszowi Ferencowi tytuł Honorowego Obywatela Miasta Rzeszowa. Przeciwni byli jedynie dwaj radni PiS.

Rzeszów

W czwartek otwarcie nowego mostu na Przyrwie. Będzie mniej utrudnień na os. 1000-lecia

RZESZÓW. Już w ten czwartek otwarty dla ruchu zostanie nowy most na Przyrwie, w ciągu ulicy Siemieńskiego. Nowa przeprawa została poszerzona do trzech pasów ruchu.

Rzeszów

"Rzeszów przeciwko przemocy". Miasto włącza się w ogólnopolską akcję

RZESZÓW. W Rzeszowie ruszyła akcja „Rzeszów przeciwko przemocy”. W jej ramach zaplanowano szereg działań, mających na celu pomoc ofiarom przemocy i wyczulenie mieszkańców na ten problem.

Rzeszów

Duża operacja budowlana na ul. Batorego. "Jest to drugie w historii Rzeszowa tak duże tego typu przedsięwzięcie"

RZESZÓW. 16 betoniarek brało udział w betonowaniu płyty dennej wiaduktu w ciągu ul. Batorego.

Reklama