Rzeszów - Sobota, 27.06.2026
Reklama

Karambol na S19 w Jasionce. 5 osób trafiło do szpitala

Dodano: 25.06.2026 r. / Redakcja

Zderzenie sześciu pojazdów na S19 w Jasionce - 24.06.2026 / fot. KMP w Rzeszowie
Zderzenie sześciu pojazdów na S19 w Jasionce - 24.06.2026 / fot. KMP w Rzeszowie

JASIONKA. Sześć pojazdów zderzyło się wczoraj na drodze ekspresowej S19 w Jasionce. W wypadku rannych zostało pięć osób. Utrudnienia w ruchu trwały od późnych godzin nocnych.

Informacja o wypadku dotarła do miejskiego dyżurnego około godz. 16:00. Na miejsce zdarzenia skierowano policyjne patrole oraz ekipę wypadkową ruchu drogowego komendy miejskiej, które ustaliły wstępne przyczyny zdarzenia.

Z ustaleń wynika, że 51-letni kierowca dostawczego Mercedesa, jadąc prawym pasem ruchu S19 w kierunku Rzeszowa, najprawdopodobniej nie zachował odpowiedniej odległości od jadącego przed nim Chevroleta i najechał na jego tył. Następnie Chevrolet uderzył w Forda, a ten w ciężarowego Dafa. Daf z kolei zderzył się ze Skodą, która uderzyła jeszcze w Renault.

W karambolu rannych zostało pięć osób - czworo pasażerów Chevroleta i kierowca Forda.

Wszyscy kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Służby pracowały na miejscu zdarzenia do późnych godzin nocnych. Utrudnienia w ruchu zakończyły się około godz. 23:00.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie najnowocześniejsza w Europie baza obsługi technicznej samolotów

RZESZÓW. Od 2022 roku w bazie będą serwisowane samoloty wąsko i szerokokadłubowe z całego świata.

Rzeszów

Muzeum Dobranocek z szansą na ogólnopolską nagrodę

RZESZÓW. Na Muzeum Dobranocek możemy głosować do 10 października.

Rzeszów

„Nóż komandosa” dla policjanta z Rzeszowa

RZESZÓW. W zawodach, które odbyły się 5 października br. wzięło udział kilkuset mundurowych z różnych formacji z całego kraju oraz z zagranicy.

Rzeszów

Jesienna obwoźna zbiórka odpadów niebezpiecznych [HARMONOGRAM]

RZESZÓW. Miasto opublikowało harmonogram jesiennej obwoźnej zbiórki odpadów niebezpiecznych z gospodarstw domowych organizowanej wspólnie z MPGK-Rzeszów Sp. Z o.o.  

Rzeszów

W 24 godziny stworzą prototyp gry. W październiku kolejna edycja Game Jam Rzeszów

Już za niespełna miesiąc programiści, młodzi twórcy gier, informatycy, graficy i ludzie związani z branżą, będą mieli okazję zmierzyć swoje siły podczas kolejnej edycji Game Jam Rzeszów 2019.

Rzeszów

Kongres 590. Poruszono temat PKA i nowego ośrodka badawczo-rozwojowego

RZESZÓW. Jak zapowiedziano podczas Kongresu 590 linia kolejowa do Jasionki zostanie zmodernizowana do prędkości 120 km/h. 

Rzeszów

Policjanci zatrzymali 8 nietrzeźwych kierowców. Wśród nich 16-latka kierująca motorowerem

RZESZÓW. Wszyscy nietrzeźwi kierowcy odpowiedzą za prowadzenia pojazdów w stanie nietrzeźwości oraz stracą prawa jazdy. 

Reklama