Rzeszów - Niedziela, 18.05.2025
Reklama

Komunikacja miejska. Nowe przystanki na żądanie

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Od 1 maja lista przystanków na żądanie w Rzeszowie zwiększy się o 116 kolejnych (w tym 8 poza miastem). Dla 12 przystanków przywrócony zostanie status przystanku „stałego”.

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie wprowadza kolejny etap zmian zapoczątkowanych w marcu 2022 roku. Od 1 maja br. 116 przystanków zyska status „na żądanie”, tym samym od tego dnia w sumie obowiązywać będzie 658 przystanków z takim statusem, w tym 148 poza Rzeszowem.

ZTM przywróci jednocześnie statusy przystanku „stałego” dla 12 przystanków (w tym 4 poza Rzeszowem). Ich lista poniżej:
  • Architektów 01
  • Architektów 02
  • Boguchwała 66
  • Głowackiego ZUS 01
  • Langiewicza / Wita Stwosza 04
  • Przemysłowa / Architektów 03
  • Przemysłowa / Magazynowa 04
  • Świlcza 05
  • Świlcza 58
  • Tyczyn Orkana skrzyżowanie 16
  • Wieniawskiego / Karpa 05
  • Wieniawskiego / Karpa 06 
Wykaz wszystkich przystanków na żądanie, które będą obowiązywały od 1 maja 2024 roku można pobrać TUTAJ.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszów coraz bliżej stworzenia systemu kamer „wyłapujących” kierowców przejeżdżających na czerwonym świetle

RZESZÓW. Dostęp do systemu będzie miała Policja, Straż Pożarna oraz Pogotowie Ratunkowe.

Rzeszów

Budowa basenów solankowych zawieszona. Miasto ma problem ze znalezieniem terenu

RZESZÓW. Póki co nie będzie w mieście basenów solankowych.

Rzeszów

Na budynku Uniwersytetu Rzeszowskiego powstaje mURal. Całość zajmie 450 m2

RZESZÓW. Docelowo mURal zajmie całą ścianę budynku A1.

Rzeszów

Loty Marka Kuchcińskiego. Marszałek Władysław Ortyl wydaje oświadczenie

RZESZÓW. Marszałek województwa podkarpackiego odnosi się do lotów rządowym samolotem z marszałkiem Sejmu Markiem Kuchcińskim.

Rzeszów

126 interwencji strażaków na Podkarpaciu. W Rzeszowie było spokojnie

RZESZÓW, PODKARPACIE. W Rzeszowie, jak również w powiecie rzeszowskim obyło się bez jakichkolwiek uszkodzeń.

Rzeszów

Klątwa, czulent i „dmuchawa”, czyli Rzeszów śladami żydowskiej historii. Rusza specjalna trasa turystyczna

RZESZÓW. Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna przygotowała nową, ciekawą propozycję spędzenia czasu w Rzeszowie dla mieszkańców i turystów.

Rzeszów

Strzelali z broni śrutowej w przystanki, samochody i elewację budynków. Jest akt oskarżenia

RZESZÓW. Prokuratura Rejonowa w Dębicy skierowała do Sądu Rejonowego w Rzeszowie akt oskarżenia przeciwko Bartłomiejowi L. i Aleksandrowi M.

Rzeszów

Na jednej z rzeszowskich uczelni znacznie wzrosła liczba chętnych na studia w języku angielskim

RZESZÓW. Aż o 50% wzrosła liczba kandydatów z polskich szkół, gotowych podjąć studia po angielsku. 

Reklama