Rzeszów - Niedziela, 14.12.2025
Reklama

Kwesta na rzeszowskich cmentarzach

Dodano: 29.10.2021 r.

fot. Rzeszowskie Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta w Rzeszowie
fot. Rzeszowskie Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta w Rzeszowie
RZESZÓW. Rzeszowskie Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta w Rzeszowie i Caritas Diecezji Rzeszowskiej przeprowadzą kwestę na rzeszowskich i okolicznych nekropoliach.

Kwesta na podkarpackich cmentarzach rusza po rocznej przerwie, spowodowanej pandemią koronawirusa. W tym roku przebiegnie ona dwutorowo. W formie elektronicznej przez cały czas wpłat można dokonywać poprzez stronę: http://www.pomagam.pl/kwesta2021.

Równolegle na rzeszowskich i okolicznych nekropoliach odbędzie się tradycyjna zbiórka. W dniu Wszystkich Świętych pojawią się na nich młodzi wolontariusze, uczniowie podkarpackich szkół, którzy będą zbierali datki do puszek.

Kwesta, jak co roku, prowadzona jest na potrzeby osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

Poza stroną internetową, wpłat można dokonywać bezpośrednio na rachunek bankowy: 90 1020 4391 0000 6402 0198 7510, bank PKO BP SA Oddział 1 w Rzeszowie (tytuł przelewu: KWESTA 2021).

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Gotowa jest już nowa hala sportowa przy Zespole Szkół nr 1 w Rzeszowie

RZESZÓW. Nowa hala sportowa przy ul. Towarnickiego to jeden z najnowocześniejszych obiektów w okolicy - zarówno pod względem sportowym, jak i architektonicznym.

Rzeszów

2 grudnia rusza Świąteczne Miasteczko w Rzeszowie. Znamy pełny program

RZESZÓW. Stałymi atrakcjami w tegorocznym Miasteczku będą: Jarmark Bożonarodzeniowy, Szopka Bożonarodzeniowa, Ho hoho! BISTRO Ho hoho! Bar, choinka, dekoracje świąteczne oraz Domek Świętego Mikołaja.

Rzeszów

Projekt budżetu Rzeszowa na 2024 rok: ponad 2 mld zł, 320 mln zł na inwestycje

RZESZÓW. Wśród najważniejszych inwestycji, m.in. Wisłokostrada, PCLA, hala sportowa wraz z zapleczem przy IX LO, rozpoczęcie prac przy połączeniu ul. Krzyżanowskiego z ul. Wieniawskiego i na ul. Strzelców, nowe ogrody kieszonkowe, place...

Rzeszów

Rozpoczął się montaż iluminacji świątecznych w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Na rzeszowskim Rynku rozpoczął się montaż świątecznych iluminacji. Wykonawca instaluje już m.in. gigantyczną choinkę w rejonie Skweru Kultury.

Rzeszów

Projekty przestrzeni wspólnych w Millenium Hall. Konkurs rozstrzygnięty [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Rozstrzygnięto konkurs dla studentów architektury Politechniki Rzeszowskiej dotyczący zaprojektowania przestrzeni wspólnych w Millenium Hall. 

Rzeszów

Zderzenie dwóch bmw przy rondzie Kuronia. Jedna osoba nie żyje

RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj około godz. 22:00 na ul. Rzecha w Rzeszowie. W zderzeniu dwóch samochodów zginął kierowca jednego z nich.

Rzeszów

Basen przy ul. Matuszczaka ma już prawie rok. W weekend urodziny, promocje i maraton pływacki

RZESZÓW. Z okazji zbliżających się urodzin, przygotowano liczne atrakcje dla miłośników wody i sportów wodnych.

Rzeszów

Ul. Grunwaldzka w remoncie [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trwa przebudowa ostatniej części miejskiego deptaka. Remont ul. Grunwaldzkiej ma zakończyć się w drugiej połowie 2024 r. 

Reklama