Rzeszów - Środa, 21.05.2025
Reklama

Lokalne produkty w Parku Papieskim. Podkarpacki Bazarek już w tę sobotę

Dodano: /

Marcowa edycja Podkarpackiego Bazarku - fot. ViC / RESinet.pl
Marcowa edycja Podkarpackiego Bazarku - fot. ViC / RESinet.pl

RZESZÓW. Smaczne sery, regionalne chleby i wędliny, miody, świeże owoce i warzywa, pyszne ciasta, ekologiczne przetwory - to wszystko będzie można kupić na Podkarpackim Bazarku w Rzeszowie.

Sprzedawane wyroby pochodzą od lokalnych producentów. Na bazarku pojawia się zazwyczaj około 100 wystawców z regionu. Oferowane przez nich produkty są świeże, smaczne, ekologiczne i zdrowe.

W jednym miejscu będzie można kupić wszystko - od jedzenia, przez wyroby pszczelarskie, różne odmiany roślin, po oryginalne rękodzieło - wprost od ich producentów. To już 13. edycja przedsięwzięcia, które niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców.

Podkarpacki Bazarek odbędzie się w sobotę, 24 maja, w Parku Papieskim, na parkingu od al. Armii Krajowej. Otwarcie o godz. 8:00, zakonczenie 14:00.

Organizatorem targu są: Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale i Urząd Miasta Rzeszowa.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W sobotę uruchomią syreny alarmowe

RZESZÓW. Syreny zabrzmią 19 stycznia o godzinie 12.00.

Rzeszów

Poszukiwania 25-latka zakończone. Mężczyzna skontaktował się z rodziną

RZESZÓW. O poszukiwaniach 25-latka informowaliśmy w środę. 

Rzeszów

Podpisano umowę na odbiór śmieci w 2019 roku. Decyzja zapadła bez konsultacji z prezydentem

RZESZÓW. „Dyrektor MPGK podpisał umowę nie konsultując się z prezydentem” – informuje Maciej Chłodnicki, rzecznik prasowy prezydenta Rzeszowa.

Rzeszów

Zmiany na WSPiA. Pojawili się m.in. nowi prodziekani

RZESZÓW. Na uczelni pojawią się nowi Dziekani-Dyrektorzy Kolegiów Dydaktycznych ich zastępcy oraz pełnomocnicy Rektora.

Rzeszów

4 tys. zł za mecz tenisa z prezydentem Rzeszowa w ramach 27. Finału WOŚP. Trwają jeszcze trzy aukcje

RZESZÓW. Na ulicach stolicy innowacji podczas Finału działało ok. 300 wolontariuszy.

Rzeszów

W sobotę w Rzeszowie msza w intencji Pawła Adamowicza

RZESZÓW. Mszę w intencji śp. Pawła Adamowicza odbędzie się 19 stycznia br. w Katedrze Rzeszowskiej.

Rzeszów

Trwają poszukiwania 25-latka z Rzeszowa. Od 26 listopada nie ma z nim kontaktu

RZESZÓW. Zaginiony w dniu 26 listopada 2018 r. około godz. 12 wyszedł z mieszkania, nie informując domowników dokąd się udaje.

Rzeszów

Podkarpackie Centrum Nauki „Łukasiewicz” za 16 mln euro. Powstanie do 2022 roku [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Ma być energooszczędny i dostosowany do architektury budynku G2A Areny.

Reklama