Rzeszów - Sobota, 14.02.2026
Reklama

Lufthansa wznawia loty z Rzeszowa do Monachium

Dodano: 16.10.2020 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Od 25 października br. wracają bezpośrednie połączenia Lufthansy z Rzeszowa do Monachium. Do 29 października samoloty przewoźnika będą latały 3 razy w tygodniu, natomiast po 29 października 5 razy w tygodniu.

W zimowym rozkładzie połączeń 2020-2021 Lufthansa Group przywróci rejsy ze stolicy Podkarpacia do stolicy Bawarii. Przywrócenie połączenia między Rzeszowem a Monachium to restart dla przewoźnika na Podkarpaciu po odwołaniu zakazu wykonywania międzynarodowych rejsów pasażerskich w czerwcu 2020 r.

Poniżej rozkład lotów:

Od 25 października:
  • LH1605 Rzeszów 13:30 – 15:00 Monachium (czwartek, piątek, niedziela)
  • LH1604 Monachium 11:25 - 12:55 Rzeszów (czwartek, piątek, niedziela)

Po 29 października:
  • LH1605 Rzeszów 13:30 – 15:00 Monachium (poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki, soboty)
  • LH1604 Monachium 11:25 - 12:55 Rzeszów (poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki, soboty)
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

"Rzeszowskie Piwnice" - mapping 3D na budynku ratusza

RZESZÓW. W środę (29.12) na rzeszowskim Rynku odbędzie się Video Mapping 3D będący przedsmakiem zwiedzania Rzeszowskich Piwnic, które od 3 stycznia zostaną udostępnione mieszkańcom i turystom.

Rzeszów

Na os. Mieszka I powstanie nowy parking

RZESZÓW. Przy ul. Krzyżanowskiego przybędzie kilkanaście miejsc parkingowych. W ramach inwestycji dobudowany zostanie także brakujący chodnik.

Rzeszów

W Rzeszowie ruszył projekt dla seniorów "Aktywna ławka"

RZESZÓW. Projekt “Aktywna ławka” ma na celu wsparcie seniorów w aktywnościach plenerowych na terenie parków miejskich. 

Rzeszów

W Sylwestra utrudnienia w ruchu na Moście Zamkowym

RZESZÓW. 31 grudnia, w związku z organizacją pokazu dronów w ramach Sylwestra Miejskiego, na Moście Zamkowym wystąpią utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Strażnicy miejscy pomogą odpalić auto. Mają już drugie urządzenie rozruchowe

RZESZÓW. Rzeszowscy strażnicy miejscy mają kolejne urządzenie rozruchowe do samochodów z wyładowanym akumulatorem. Podarowała je firma z Dębicy.

Rzeszów

Miasto kupiło 4 samochody do przewozu osób z niepełnosprawościami

RZESZÓW. Cztery mikrobusy przystosowane do przewozu osób z niepełnosprawnościami trafią do rzeszowskich Domów dla Dziecka i DPS’ów. Wartość pojazdów to ponad 738 tys. zł. Zakup jest dofinansowany z PFRON.

Rzeszów

Nowe połączenia lotnicze z Jasionki. Polecimy do Odessy i Olsztyna

RZESZÓW. W sezonie letnim z Rzeszowa polecimy do Odessy i na lotnisko Olsztyn-Mazury na pokładzie Polskich Linii Lotniczych LOT.

Rzeszów

Rzeszowscy strażnicy miejscy uratowali życie bezdomnemu mężczyźnie

RZESZÓW. W wigilię strażnicy miejscy znaleźli bezdomnego, który spędził noc w pergoli śmietnikowej. Mężczyzna trafił do szpitala. Interwencja strażników prawdopodobnie uratowała mu życie.

Reklama