Rzeszów - Niedziela, 14.09.2025
Reklama

Na terenie hotelu w centrum miasta mężczyzna uszkodził samochód. Poszukuje go policja

Dodano: 18.04.2019 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Rzeszów Śródmieście prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia samochodu marki Mazda 3. Sprawca uszkodził auto uderzając pięścią w prawy tylny błotnik. Policja opublikowała wizerunek mężczyzny.

Do zdarzenia doszło 1 stycznia  br. w Rzeszowie na parkingu hotelu Grand przy ul. Dymnickiego około godz. 1 w nocy. Nieznany mężczyzna, w wieku około 30-40 lat uderzając pięścią, uszkodził prawy tylny błotnik w zaparkowanym samochodzie marki Mazda 3.

Wartość strat została oszacowana na 1000 zł. W wyniku podjętych czynności policjanci ustalili wizerunek sprawcy, który został upubliczniony.

Policjanci proszą osoby, które rozpoznają na zdjęciach mężczyznę, o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Rzeszów Śródmieście, ul. Jagiellońska 13, pokój nr 117, lub pod nr telefonu 17 858 36 68 albo z sekretariatem komisariatu 17 858 36 67 lub z dyżurnym komendy miejskiej pod nr 112.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Trzy rzeszowskie szkoły jeszcze bardziej przyjazne osobom z niepełnosprawnością

RZESZÓW. Nowe miejsca postojowe, budowa pochylni i przebudowa tych istniejących, montaż balustrad i inne rozwiązania poprawiające dostępność dla osób niepełnosprawnych zostaną wykonane w trzech rzeszowskich szkołach w ramach projektu „Dostępna szkoła”.

Rzeszów

Jak pojadą autobusy MPK w okresie świątecznym?

​RZESZÓW. W wigilię komunikacja miejska realizowana będzie w ograniczonym zakresie. W pierwszy i w drugi dzień świąt autobusy pojadą wg świątecznego rozkładu jazdy.

Rzeszów

W Rzeszowie uruchomiono Świąteczny Punkt Pomocy Ukrainie

RZESZÓW. Trwa zbiórka darów dla Ukrainy organizowana przez Fundację Medyk dla Zdrowia. Potrzebne są m.in. odzież termiczna, koce i śpiwory oraz żywność długoterminowa.

Rzeszów

Lodowisko w Millenium Hall otwarte

​RZESZÓW. Na skwerze Millenium Hall wystartował sezon łyżwiarski. Lodowisko na świeżym powietrzu o powierzchni ponad 600 mkw jest już otwarte.

Rzeszów

"Mobilny urzędnik" pomoże załatwić więcej spraw bez wychodzenia z domu

RZESZÓW. Urząd Miasta Rzeszowa poszerzył katalog spraw, które mieszkańcy mogą załatwić bez wychodzenia z domu, korzystając z usługi „Mobilny Urzędnik”.

Rzeszów

Ruszyła dystrybucja węgla dla mieszkańców Rzeszowa i Trzebowniska

RZESZÓW. Sprzedaż prowadzi Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Rzeszowie.

Rzeszów

Potrącenie pieszej w Rudnej Małej

RZESZÓW. Dziś rano w Rudnej Małej samochód potrącił 70-letnią kobietę, która szła poboczem. Piesza trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Reklama