Rzeszów - Niedziela, 02.11.2025
Reklama

Najpierw spektakl „Szalone nożyczki”, a nieco później… oświadczyny w rzeszowskim teatrze

Dodano: 04.02.2019 r.

fot. Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie
fot. Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie
RZESZÓW. Niecodzienny finał spektaklu pełnego improwizacji. Na scenie Teatru im. Wandy Siemaszkowej pewien mężczyzna, oświadczył się pewnej kobiecie. Tym razem aktorzy musieli „odstąpić” owacje na stojąco.

Prawie żaden z widzów przybyłych 3 stycznia do Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie na spektakl „Szalone nożyczki”  nie spodziewał się takiego zakończenia.

Spektakl, który zawsze odbywa się z udziałem widowni, co prawda i tym razem zakończył się znalezieniem mordercy i aresztowaniem, ale główną rolę odegrała tu zupełnie inna obrączka.

Wieczór należał do pomysłowego i odważnego policjanta Krystiana, który wybrał nietypowy sposób na oświadczyny. Jego wybranka Anna z pewnością to spotkanie ze sztuką zapamięta do końca życia.

W realizacji misternego planu pomógł zespół Teatru. Po szczęśliwym „TAK” świeżo upieczeni narzeczeni zostali obdarowani zaproszeniami na kolejne spektakle oraz owacją na stojąco.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Przetarg na tabor kolejowy na potrzeby Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej unieważniony

RZESZÓW. "Nie chcemy zmieniać terminu dostawy” – wyjaśnia marszałek  Władysław Ortyl.

Rzeszów

Rzeszów bez żużla w 2019 roku. Speedway Stal Rzeszów bez „dzikiej karty”

RZESZÓW. Polski Związek Motorowy zdecydował, że Speedway Stal Rzeszów nie otrzyma licencji na sezon 2019.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie kierunek studiów dla twórców gier

RZESZÓW. PrimeBit Games rozpoczyna współpracę z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. 

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska rozpoczyna współprace z kurdystańską firmą

RZESZÓW. Politechnika Rzeszowska będzie współpracować z firmą Markodh Company z irackiego Kurdystanu. 

Rzeszów

W lecie czeka nas remont Wiaduktu Śląskiego?

RZESZÓW. Chodzi o poprawę dylatacji.

Rzeszów

Rozpoczyna się cykl spotkań z graczami Asseco Resovia Rzeszów

RZESZÓW. Pierwsze spotkanie z cyklu odbędzie się 21 stycznia, o godzinie 19.00. 

Rzeszów

Dwie oferty na dostarczenie dla PKS Rzeszów 15 autobusów. Obie za wysokie

RZESZÓW. Związek Gmin Podkarpacka Komunikacja Samochodowa wciąż poszukuje dostawcy 15 autobusów dla rzeszowskiego PKS-u.

Rzeszów

Żądają wycofania decyzji Uniwersytetu Rzeszowskiego odnośnie wprowadzenia badań na zwierzętach

RZESZÓW. Utworzono petycje skierowaną do Uniwersytetu Rzeszowskiego, aby nie rozpoczynała badań na zwierzętach.

Reklama