Rzeszów - Piątek, 26.12.2025
Reklama

Nocny wypadek na ul. Dąbrowskiego. Trzy osoby ranne, sprawca uciekł

Dodano: 10.10.2019 r.

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
Rzeszowscy policjanci próbują ustalić tożsamość kierowcy opla corsy, który spowodował wypadek i uciekł z miejsca zdarzenia. W zderzeniu trzech samochodów ucierpiało trzy osoby. Stan jednej z nich jest poważny.
 
Do wypadku doszło w środę (9.10) około godz. 22.40 na ul. Dąbrowskiego. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, kierujący oplem corsą, jadąc ul. Dąbrowskiego w kierunku centrum miasta, stracił panowanie nad samochodem, zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z kierującym citroenem C5. Siłą uderzenia citroen zjechał na prawy pas i uderzył w jadącego w tym samym kierunku opla astrę. W wyniku zdarzenia ranne zostały trzy osoby. 57-letni kierowca citroena i jego pasażerka, 59-letnia kobieta oraz 37-letni kierowca opla astry. Obrażenia pasażerki citroena są poważne. Natomiast kierujący oplem corsą oddalił się z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy poszkodowanym.

Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności wypadku i poszukują kierowcy opla corsy.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

"Rzeszowskie Piwnice" - mapping 3D na budynku ratusza

RZESZÓW. W środę (29.12) na rzeszowskim Rynku odbędzie się Video Mapping 3D będący przedsmakiem zwiedzania Rzeszowskich Piwnic, które od 3 stycznia zostaną udostępnione mieszkańcom i turystom.

Rzeszów

Na os. Mieszka I powstanie nowy parking

RZESZÓW. Przy ul. Krzyżanowskiego przybędzie kilkanaście miejsc parkingowych. W ramach inwestycji dobudowany zostanie także brakujący chodnik.

Rzeszów

W Rzeszowie ruszył projekt dla seniorów "Aktywna ławka"

RZESZÓW. Projekt “Aktywna ławka” ma na celu wsparcie seniorów w aktywnościach plenerowych na terenie parków miejskich. 

Rzeszów

W Sylwestra utrudnienia w ruchu na Moście Zamkowym

RZESZÓW. 31 grudnia, w związku z organizacją pokazu dronów w ramach Sylwestra Miejskiego, na Moście Zamkowym wystąpią utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Strażnicy miejscy pomogą odpalić auto. Mają już drugie urządzenie rozruchowe

RZESZÓW. Rzeszowscy strażnicy miejscy mają kolejne urządzenie rozruchowe do samochodów z wyładowanym akumulatorem. Podarowała je firma z Dębicy.

Rzeszów

Miasto kupiło 4 samochody do przewozu osób z niepełnosprawościami

RZESZÓW. Cztery mikrobusy przystosowane do przewozu osób z niepełnosprawnościami trafią do rzeszowskich Domów dla Dziecka i DPS’ów. Wartość pojazdów to ponad 738 tys. zł. Zakup jest dofinansowany z PFRON.

Rzeszów

Nowe połączenia lotnicze z Jasionki. Polecimy do Odessy i Olsztyna

RZESZÓW. W sezonie letnim z Rzeszowa polecimy do Odessy i na lotnisko Olsztyn-Mazury na pokładzie Polskich Linii Lotniczych LOT.

Rzeszów

Rzeszowscy strażnicy miejscy uratowali życie bezdomnemu mężczyźnie

RZESZÓW. W wigilię strażnicy miejscy znaleźli bezdomnego, który spędził noc w pergoli śmietnikowej. Mężczyzna trafił do szpitala. Interwencja strażników prawdopodobnie uratowała mu życie.

Reklama