Rzeszów - Sobota, 20.12.2025
Reklama

Nowe, większe studio planowania i zamówień IKEA w Rzeszowie

Dodano: 31.08.2023 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Od 31 sierpnia mieszkańcy Podkarpacia znów mogą korzystać ze studia planowania i zamówień IKEA w rzeszowskim Centrum Kulturalno-Handlowym Millenium Hall. Przebudowany lokal ma powierzchnię 255 mkw. i jest obecnie drugim co do wielkości studiem IKEA w Polsce.

Przebudowa Studia planowania i zamówień IKEA w Rzeszowie to element strategicznego rozwoju marki w kierunku sprzedaży omnikanałowej. Nowy lokal to 255 mkw. przestrzeni pełnej przykładowych aranżacji dopasowanych do oczekiwań lokalnego rynku. Znalazło się w nim ponad 20 inspiracji do kuchni, salonu i sypialni.

Część ekspozycyjna wyróżnia się największą, ze wszystkich Studiów planowania i zamówień IKEA, liczbą rozwiązań  prezentujących systemy mebli modułowych (METOD, BESTA, KALLAX, EKET i PAX). Inspiracji klientom dostarczają dostępne na miejscu wzorniki frontów, blatów, zlewów, baterii kuchennych i innych akcesoriów wyposażenia kuchni oraz szaf. W pukncie utworzono również większą liczbę stanowisk, przy których specjaliści przedstawią spersonalizowane rozwiązania, pomogą zaplanować wnętrze lub umówią usługę projektowania w domu.
Reklama
Rzeszowskie studio planowania IKEA jest obecnie drugim co do wielkości w Polsce. Największe powierzchniowo studio planowania i zamówień IKEA znajduje się w centrum handlowym Wola Park w Warszawie (288 mkw.). Łącznie w całej Polsce działa 9 takich punktów.



 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Przy ul. Staszica powstanie Park dla Seniora [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Na osiedlu gen. Grota-Roweckiego w Rzeszowie powstanie Park dla Seniora. Wykonawca inwestycji ma zostać wybrany jeszcze w tym miesiącu.  

Rzeszów

Kolejny fragment ulicy Wyspiańskiego będzie przebudowany

RZESZÓW. Jeszcze w maju rozpocznie się przebudowa kolejnego odcinka ulicy Wyspiańskiego. Będzie szerzej i bezpieczniej.

Rzeszów

13 firm i konsorcjów zainteresowanych budową Wisłokostrady

RZESZÓW. Większość ofert mieści się w kwocie, którą miasto zarezerwowało na to zadanie.

Rzeszów

Dachowanie samochodu w Kąkolówce. 23-letni kierowca zginął na miejscu

RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w Kąkolówce w powiecie rzeszowskim. 23-letni kierowca volkswagena, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w bariery ochronne i dachował. Mężczyzna zginął na miejscu.

Rzeszów

W sobotę rajd rowerowy Tour de WSIiZ połączony z EkoPiknikiem

RZESZÓW. Na zawodników czeka blisko 20-kilometrowa trasa. Po dotarciu na metę czekać będzie rozgrzany grill i poczęstunek oraz pełen atrakcji EkoPiknik, który uświetni występ Krystiana Herby.

Rzeszów

W weekend Harley On Tour. Ciężarówka z motocyklami jest już w Rzeszowie

RZESZÓW. W najbliższy weekend, 13 i 14 maja, w salonie GOC Harley-Davidson przy ul. Ludwika Chmury 4 w Rzeszowie odbędzie się Harley On Tour 2023.

Rzeszów

Festiwal zespołów polonijnych powraca do Rzeszowa. Podpisano porozumienie

RZESZÓW. Po czteroletniej przerwie wraca do Rzeszowa Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych. XIX edycja festiwalu odbędzie się w dniach 12-18 lipca. 

Reklama