Rzeszów - Czwartek, 18.12.2025
Reklama

Nowy kierunek studiów w WSIiZ ze zgodą MEiN

Dodano: 26.04.2021 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania uzyskała uprawienia do prowadzenia nowego, unikatowego w skali kraju kierunku o profilu praktycznym.

Od nowego roku akademickiego WSIiZ wprowadza do oferty dydaktycznej nowy kierunek – komunikacja cyfrowa.  Kierunek uzyskał pozwolenie Ministerstwa Edukacji i Nauki i będzie łączył praktyczną wiedzę z zakresu komunikacji, zarządzania i nowoczesnych technologii.

Celem studiów jest wyposażenie studentów w kompetencje związane z komunikowaniem się we współczesnym świecie, przy wykorzystywaniu nowoczesnych kanałów (z obszaru nowych technologii), narzędzi i metod, które mogą być skutecznie wykorzystywane w pracy w różnego typu organizacjach np. mediach, przedsiębiorstwach, jednostkach samorządowych, organizacjach pozarządowych, a także w zakresie komunikacji marketingowej, szczególnie z wykorzystaniem social mediów.
Reklama
Studia mają przygotować studentów do samodzielności w zdobywaniu i ocenie informacji, nawiązywaniu kontaktów biznesowych, prezentowania i argumentowania swoich racji oraz prowadzenia negocjacji. Ponadto odpowiadają współczesnym wyzwaniom związanym z koniecznością wykorzystywania komunikacji zapośredniczonej w środowisku pracy zdalnej, home office czy pracy w korporacjach międzynarodowych (realizujących projekty w różnych strefach czasowych przez całą dobę).

Na nowopowstałym kierunku będą oferowane dwie specjalności: Social media i content oraz cyfrowa organizacja.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Święto Policji na placu Farnym. Rozdano medale, odznaczenia, awanse oraz przekazano sztandar

RZESZÓW. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie otrzymała swój sztandar, który przekazało Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych.

Rzeszów

Połączenie ul. Kopisto z ul. Wierzbową zależne od decyzji Wód Polskich?

RZESZÓW. Brak akceptacji wniosku przez Wody Polskie znacznie utrudni sprawę z otwarciem przetargu.

Rzeszów

Kolejne ostrzeżenie związane z burzami z gradem

RZESZÓW, PODKARPACIE. Ostrzeżenie dotyczy burz z gradem oraz podwyższonego stanu wód.

Rzeszów

Ruszyły zapisy do Klubu Kibica Asseco Resovii

RZESZÓW. SSPS Resovia świętuje w tym sezonie 15-lecie swojej działalności.

Rzeszów

Ze stawu w Niechobrzu wyłowiono ciało mężczyzny. To poszukiwany 35-latek

RZESZÓW. 35-latek przebywał nad stawem razem z kolegą, z którym wcześniej pił alkohol.

Rzeszów

Ratusz wciąż walczy o ceny prądu z PGE Obrót. Sprawa dotyczy spółek komunalnych

RZESZÓW. Premier Mateusz Morawiecki o ustosunkowanie się do zarzutów Ratusza poprosił Ministra Energii.

Reklama