Rzeszów - Niedziela, 14.12.2025
Reklama

Nowy letni kierunek z Jasionki. Od kwietnia polecimy na Maltę

Dodano: 15.11.2024 r. / Redakcja

fot. Pixabay
fot. Pixabay

RZESZÓW/JASIONKA. Niskokosztowy Ryanair uruchamia dziewiąty kierunek z lotniska w Jasionce. Od 2 kwietnia 2025 roku r będzie można polecieć bezpośrednio na Maltę.

– Nasza oferta połączeń wciąż się rozwija i cieszę się, że irlandzki przewoźnik uruchamia tę atrakcyjną trasę już na najbliższy sezon wakacyjny. Malta to piękny zakątek Europy, który z uwagi na swój śródziemnomorski klimat i liczne atrakcje turystyczne jest doskonałym miejscem na dłuższy urlop w wakacje, czy też weekendowe zwiedzanie – mówi Adam Hamryszczak, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów.

Loty z Jasionki na Maltę będę realizowane dwa razy w tygodniu. Podróż ma trwać 2 godziny i 45 minut. Z podrzeszowskiego lotniska samoloty odlatywać będą w środy o godzinie 21.15 i soboty o 9.00, natomiast z portu lotniczego Malta - w środy o 18.05 i soboty o 5.50.

Bilety na to połączenie dostępne są na stronie przewoźnika nryanair.com

Reklama

Letnia oferta lotniska w Jasionce

Malta to dziewiąty kierunek oferowany przez Ryanaira na sezon lato 2025 z Rzeszowa - po słonecznych Alicante, Mediolanie i Zadarze oraz wyspiarskich Dublinie, Bristolu, Manchesterze, Londynie (Stansted i Luton). Liniami Wizz Air będzie nadal można będzie polecieć do Rzymu i Mediolanu, Air Baltic - do Rygi, Lufthansą - do Monachium, a LOT-em - do Newark i Warszawy, natomiast czarterami - do Turcji, Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Albanii, Tunezji, Maroko i Egiptu.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na Bulwarach powstanie pętla dla biegaczy

RZESZÓW. Ruszył przetarg na wykonanie koncepcji rozbudowy ścieżek biegowych na Bulwarach.

Rzeszów

Wieczór dziękczynienia z okazji 28. rocznicy wizyty Jana Pawła II w Rzeszowie

RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się w piątek, 31 maja w Katedrze.

Rzeszów

Ruszył nabór projektów w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego

RZESZÓW. Zgłoszenia przyjmowane będą do 28 czerwca 2019 r.

Rzeszów

Rzeszów Business Run 2019 pomoże 17-letniej Iwonie. Trwają zapisy do charytatywnego biegu

RZESZÓW. Wystartowały zapisy do 2. edycji sztafety Rzeszów Business Run 2019

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska rozpoczęła współpracę z Safran Aircraft Engines Poland

RZESZÓW. Dzięki porozumieniu studenci uczelni będą mogli m.in. odbyć w firmie praktyki i staże.

Rzeszów

Przystanek Trasy Czerwonej Nitki w Rzeszowie. Zagrają Lao Che i Baranovski

RZESZÓW. Już 15 czerwca 2019 r. o godzenie 14:00 na Rynku w Rzeszowie odbędzie się kolejna edycja corocznego święta krwiodawstwa.

Rzeszów

VI edycja Kongresu Business Without Limits w czerwcu w G2A Arena

Kongres BWL odbędzie się w dniach 13-14 czerwca 2019 r. w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce k. Rzeszowa. 

Rzeszów

Rozpoczęto kolejny etap modernizacji hipermarketu E. Leclerc

RZESZÓW. Hipermarket E.Leclerc w Rzeszowie wszedł w drugą fazę modernizacji swojego obiektu.

Reklama