Rzeszów - Czwartek, 25.12.2025
Reklama

Nowy punkt drive-thru w Rzeszowie

Dodano: 02.11.2020 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
RZESZÓW. W Rzeszowie otwiera się piąty punkt pobrań wymazów w kierunku COVID-19. Na Podkarpaciu łącznie działa już 30 takich miejsc.

Od 3 listopada rozpoczyna pracę piąty punkt pobrań wymazów w kierunku COVID-19 w Rzeszowie. Znajduje się w Podkarpackim Centrum Genetycznym OncoGenLab przy ul. Leszka Czarnego 4d. Punkt będzie czynny w godzinach 10:00-12:00.

Pozostałe cztery punkty drvie-thru w Rzeszowie znajdują się przy Klinicznym Szpitalu Wojewódzki Nr 2, Centrum Medycznym Medyk przy ul. Rejtana 53, przy rzeszowskim pogotowiu na ul. Poniatowskiego 4 oraz przy laboratorium Diagnostyka na terenie parkingu szpitala MSWiA na ul. Krakowskiej.

Podkarpacki oddział NFZ przypomina o kilku ważnych informacjach dotyczących punktów pobrań wymazów w kierunku COVID-19.
  1. Pacjenci mogą bezpłatnie wykonać badanie po uzyskaniu skierowania od lekarza rodzinnego,
  2. Wykaz nowych punktów oraz zmiany godzin ich pracy, można znaleźć na stronie pacjent.gov.pl oraz na bezpłatnej i czynnej całą dobę infolinii NFZ 800 190 590,
  3. Punkty pobrań mają różne godziny przyjmowania pacjentów, ale wszystkie działają cały tydzień, również w sobotę i niedzielę.
  4. Wybór konkretnego punktu pobrań należy wyłącznie do pacjenta,
  5. Do badania jest wystarczający dokument tożsamości ze zdjęciem.
 
 
Reklama
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rolnicy zablokują DK97 i dwa ronda w Rzeszowie na 24 godziny

RZESZÓW. Lider ruchu społecznego Agrounia, Michał Kołodziejczak zapowiedział blokady dróg w całej Polsce, w tym również w Rzeszowie. Strajki odbędą się w przyszłym tygodniu.

Rzeszów

Wtargnął do cudzego mieszkania i zasnął na podłodze. Miał ponad 6 promili alkoholu

RZESZÓW. Policjanci z oddziału prewencji KMP w Rzeszowie podjęli nietypową interwencję w jednym z mieszkań na osiedlu Kmity w Rzeszowie.

Rzeszów

W sobotę utrudnienia na ul. Świadka. Trwa rozbudowa sieci ciepłowniczej

RZESZÓW. Trwa rozbudowa sieci ciepłowniczej na osiedlu Nowe Miasto. W sobotę (21 sierpnia) wyłączony z ruchu będzie jednokierunkowy odcinek ul. Witolda Świadka.

Rzeszów

Kto wykona ogród kieszonkowy przy ul. Reymonta i ul. Króla Augusta? Ruszył przetarg

RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która stworzy ogród kieszonkowy w rejonie ulic Reymonta i Króla Augusta. Nowa, zielona przestrzeń ma powstać jeszcze w tym roku.

Rzeszów

Na podwójnym gazie pędził 138 km/h przez al. Sikorskiego

RZESZÓW. 39-letni motocyklista jadąc al. Sikorskiego, przekroczył dozwoloną prędkość o 88 km/h. Mężczyzna zignorował sygnały policjantów i zaczął uciekać. Kiedy funkcjonariuszom udało się go zatrzymać, okazało się że był pijany.

Rzeszów

Ciągnik przygniótł 50-letniego kierowcę. W akcji śmigłowiec LPR

RZESZÓW. 50-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego został przygnieciony przez ciągnik. Ranny mężczyzna śmigłowcem został przewieziony do szpitala.

Rzeszów

Ruszył remont drogi przy rzeszowskiej Plazie

RZESZÓW. Rozpoczął się długo wyczekiwany remont ul. Geodetów przy CH Plaza Rzeszów. Roboty potrwają do piątku 20 sierpnia 2021 r. W tym czasie ul. Geodetów wzdłuż budynku centrum handlowego, aż do ul....

Rzeszów

W niedzielę piknik z okazji Święta Wojska Polskiego

RZESZÓW. Na parkingu PUW staną m.in.: Kołowe Transportery Opancerzone „Rosomak”, Ciężki Kołowy Pojazd Ewakuacji i Ratownictwa Technicznego, nie zabraknie także pokazu broni przeciwpancernej oraz przeciwlotniczej.

Reklama