Rzeszów - Wtorek, 09.09.2025
Reklama

Otwarcie nowego marketu remontowo-budowlanego w mieście

Dodano: 16.10.2019 r.

fot. Leroy Merlin
fot. Leroy Merlin
RZESZÓW. Leroy Merlin otwiera swój 65. sklep w Polsce. Sieć otwiera drugi sklep w Rzeszowie i zarazem jeden z największych marketów remontowo-budowlanych w regionie.

Prace budowlane przy al. Witosa rozpoczęły się pod koniec 2018 roku, natomiast sam budynek zostanie usytuowany obok hipermarketu bi1. Na powierzchni 10 000 metrów kwadratowych dla mieszkańców Rzeszowa i okolic dostępnych będzie ok. 36 000 produktów od ręki, a także usługi, jak projektowanie, transport czy montaż. Nowy zespół sklepu będzie zatrudniał 130 pracowników.

Klienci nowego obiektu będą mogli skorzystać z szerokiego wachlarza produktów, zgodnie z podziałem na pięć działów: dekoracja, ogród, konstrukcja, projekty i technika. Do dyspozycji klientów będzie dostępny parking podziemny z 170 miejscami postojowymi oraz parking naziemny z 270 miejscami.
Reklama
Będzie można skorzystać także z wielu usług dodatkowych, w tym transportu i montażu, dorabiania kluczy, ostrzenia łańcuchów, wycinania otworów w zlewie, docinania blatów. Ponadto, każdy wspólnie z doświadczonymi projektantami będzie mógł przygotować projekt aranżacji łazienki i kuchni. Jeżeli klient zdecyduje się na zakup materiałów wykończeniowych, projekt otrzyma gratis.

Wielkie otwarcie sklepu remontowo-budowlanego przy al. Witosa 19 odbędzie się już jutro (17 października). Z wyjątkowych promocji i atrakcji, które zostały przygotowane specjalnie na otwarcie sklepu będzie można skorzystać do soboty, 19 października.

Od 17 października sklep Leroy Merlin otwarty będzie w tygodniu w szerokim zakresie godzinowym: od poniedziałku do soboty w godzinach: 6:30 - 21:00 a w niedziele handlowe w godzinach: 09:00 - 20:00.

Źródło: Biura prasowe Leroy Merlin
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ważny etap budowy zbiornika na wodę pitną na os. Pobitno

RZESZÓW. Na os. Pobitno trwa budowa ogromnego zbiornika na wodę pitną. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sprawdza obecnie szczelność komór zbiornika. Próba szczelności pierwszej z nich zakończyła się pozytywnie.

Rzeszów

Droga rowerowa połączy Rzeszów z Łańcutem

RZESZÓW. Rzeszów we współpracy z sąsiednimi gminami planuje wybudować drogę rowerową, która połączy miasto z Łańcutem. Inwestycję zrealizują wspólnie oba miasta, a także gminy Krasne i Łańcut.

Rzeszów

Ul. Jazowa będzie oświetlona

RZESZÓW. Około 30 latarni oświetli kilometrowy odcinek ulicy Jazowej na osiedlu Drabinianka.

Rzeszów

"Rzeszowskie Piwnice" - mapping 3D na budynku ratusza

RZESZÓW. W środę (29.12) na rzeszowskim Rynku odbędzie się Video Mapping 3D będący przedsmakiem zwiedzania Rzeszowskich Piwnic, które od 3 stycznia zostaną udostępnione mieszkańcom i turystom.

Rzeszów

Na os. Mieszka I powstanie nowy parking

RZESZÓW. Przy ul. Krzyżanowskiego przybędzie kilkanaście miejsc parkingowych. W ramach inwestycji dobudowany zostanie także brakujący chodnik.

Rzeszów

W Rzeszowie ruszył projekt dla seniorów "Aktywna ławka"

RZESZÓW. Projekt “Aktywna ławka” ma na celu wsparcie seniorów w aktywnościach plenerowych na terenie parków miejskich. 

Rzeszów

W Sylwestra utrudnienia w ruchu na Moście Zamkowym

RZESZÓW. 31 grudnia, w związku z organizacją pokazu dronów w ramach Sylwestra Miejskiego, na Moście Zamkowym wystąpią utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Strażnicy miejscy pomogą odpalić auto. Mają już drugie urządzenie rozruchowe

RZESZÓW. Rzeszowscy strażnicy miejscy mają kolejne urządzenie rozruchowe do samochodów z wyładowanym akumulatorem. Podarowała je firma z Dębicy.

Reklama