Rzeszów - Środa, 10.09.2025
Reklama

Otwarcie nowego marketu remontowo-budowlanego w mieście

Dodano: 16.10.2019 r.

fot. Leroy Merlin
fot. Leroy Merlin
RZESZÓW. Leroy Merlin otwiera swój 65. sklep w Polsce. Sieć otwiera drugi sklep w Rzeszowie i zarazem jeden z największych marketów remontowo-budowlanych w regionie.

Prace budowlane przy al. Witosa rozpoczęły się pod koniec 2018 roku, natomiast sam budynek zostanie usytuowany obok hipermarketu bi1. Na powierzchni 10 000 metrów kwadratowych dla mieszkańców Rzeszowa i okolic dostępnych będzie ok. 36 000 produktów od ręki, a także usługi, jak projektowanie, transport czy montaż. Nowy zespół sklepu będzie zatrudniał 130 pracowników.

Klienci nowego obiektu będą mogli skorzystać z szerokiego wachlarza produktów, zgodnie z podziałem na pięć działów: dekoracja, ogród, konstrukcja, projekty i technika. Do dyspozycji klientów będzie dostępny parking podziemny z 170 miejscami postojowymi oraz parking naziemny z 270 miejscami.
Reklama
Będzie można skorzystać także z wielu usług dodatkowych, w tym transportu i montażu, dorabiania kluczy, ostrzenia łańcuchów, wycinania otworów w zlewie, docinania blatów. Ponadto, każdy wspólnie z doświadczonymi projektantami będzie mógł przygotować projekt aranżacji łazienki i kuchni. Jeżeli klient zdecyduje się na zakup materiałów wykończeniowych, projekt otrzyma gratis.

Wielkie otwarcie sklepu remontowo-budowlanego przy al. Witosa 19 odbędzie się już jutro (17 października). Z wyjątkowych promocji i atrakcji, które zostały przygotowane specjalnie na otwarcie sklepu będzie można skorzystać do soboty, 19 października.

Od 17 października sklep Leroy Merlin otwarty będzie w tygodniu w szerokim zakresie godzinowym: od poniedziałku do soboty w godzinach: 6:30 - 21:00 a w niedziele handlowe w godzinach: 09:00 - 20:00.

Źródło: Biura prasowe Leroy Merlin
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Miasto kupiło 4 samochody do przewozu osób z niepełnosprawościami

RZESZÓW. Cztery mikrobusy przystosowane do przewozu osób z niepełnosprawnościami trafią do rzeszowskich Domów dla Dziecka i DPS’ów. Wartość pojazdów to ponad 738 tys. zł. Zakup jest dofinansowany z PFRON.

Rzeszów

Nowe połączenia lotnicze z Jasionki. Polecimy do Odessy i Olsztyna

RZESZÓW. W sezonie letnim z Rzeszowa polecimy do Odessy i na lotnisko Olsztyn-Mazury na pokładzie Polskich Linii Lotniczych LOT.

Rzeszów

Rzeszowscy strażnicy miejscy uratowali życie bezdomnemu mężczyźnie

RZESZÓW. W wigilię strażnicy miejscy znaleźli bezdomnego, który spędził noc w pergoli śmietnikowej. Mężczyzna trafił do szpitala. Interwencja strażników prawdopodobnie uratowała mu życie.

Rzeszów

Ruszyła strona internetowa Rzeszowskich Piwnic. Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

RZESZÓW. Uruchomiono stronę internetową www.rzeszowskiepiwnice.pl, na której będą pojawiały się informacje dotyczące Rzeszowskich piwnic - Interaktywnej Instytucji Kultury.

Rzeszów

Ruszyła budowa nowego komisariatu. Podpisano już umowę z wykonawcą

RZESZÓW. Rozpoczęła się długo oczekiwana budowa nowej siedziby II Komisariatu Policji w Rzeszowie. Czterokondygnacyjny obiekt powstanie przy ul. Błogosławionej Karoliny na os. Przybyszówka. Ma być gotowy do 2024 r.

Rzeszów

Świąteczne Miasteczko będzie czynne do 3 stycznia

RZESZÓW. W związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców świąteczne miasteczko na rzeszowskim Rynku będzie działać dłużej. Na grzane wino, ciepłe przekąski oraz przejażdżkę diabelskim młynem można będzie przyjść także po świętach.

Rzeszów

Nowe atrakcje parku w Miłocinie. Wśród nich dendrofon i ogródek meteorologiczny

RZESZÓW. Na terenie parku w Miłocinie rzeszowski Zarząd Zieleni Miejskiej stworzył innowacyjny kompleks edukacyjno-krajobrazowy. To inwestycja za prawie 115 tys. zł.

Rzeszów

Pijany 40-latek wpadł podczas kontroli drogowej. Był poszukiwany listem gończym

RZESZÓW. Podczas kontroli drogowej zatrzymany został 40-letni kierowca jeepa. Miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Okazało się też, że mężczyzna był poszukiwany za podobne przestępstwa.

Reklama