Rzeszów - Wtorek, 26.08.2025
Reklama

Pędził motocyklem przez ul. Sikorskiego z prędkością ponad 170 km/h

Dodano:

fot. Archiwum KMP Rzeszów
fot. Archiwum KMP Rzeszów
RZESZÓW. 39-mieszkaniec powiatu rzeszowskiego został ukarany mandatem w wysokości 2,5 tys. zł. Mężczyzna pędził na motocyklu ulicą Sikorskiego z prędkością 174 km/h. Tego samego dnia, podobna sytuacja miała miejsce na ul. Lwowskiej. Tam 45-letni motocyklista miał na liczniku 147 kmh, w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie do 70 km/h.  Obydwu kierującym policjanci zatrzymali prawo jazdy.
 
W sobotę, przed godziną 14:00 na ulicy Sikorskiego, patrolujący ulice policyjni motocykliści zauważyli pędzący motocykl marki Honda. Pomiar prędkości wykazał, że kierujący jednośladem jechał 174 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. 39-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, za nieodpowiedzialną jazdę został ukarany mandatem karnym w wysokości 2,5 tys. złotych. Mężczyźnie zatrzymano również prawo jazdy.
 
Kilka minut później, drugi patrol motocyklowy rzeszowskiej drogówki, interweniował w podobnej sytuacji – tym razem na ulicy Lwowskiej.  Tam 45-letni mieszkaniec Rzeszowa jechał motocyklem marki Honda z prędkością 147 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 70 km/h. 45-latkowi policjanci również zatrzymali prawo jazdy. W jego przypadku policjanci skierują wniosek o ukaranie do sądu.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W sobotę utrudnienia na ul. Świadka. Trwa rozbudowa sieci ciepłowniczej

RZESZÓW. Trwa rozbudowa sieci ciepłowniczej na osiedlu Nowe Miasto. W sobotę (21 sierpnia) wyłączony z ruchu będzie jednokierunkowy odcinek ul. Witolda Świadka.

Rzeszów

Kto wykona ogród kieszonkowy przy ul. Reymonta i ul. Króla Augusta? Ruszył przetarg

RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która stworzy ogród kieszonkowy w rejonie ulic Reymonta i Króla Augusta. Nowa, zielona przestrzeń ma powstać jeszcze w tym roku.

Rzeszów

Na podwójnym gazie pędził 138 km/h przez al. Sikorskiego

RZESZÓW. 39-letni motocyklista jadąc al. Sikorskiego, przekroczył dozwoloną prędkość o 88 km/h. Mężczyzna zignorował sygnały policjantów i zaczął uciekać. Kiedy funkcjonariuszom udało się go zatrzymać, okazało się że był pijany.

Rzeszów

Ciągnik przygniótł 50-letniego kierowcę. W akcji śmigłowiec LPR

RZESZÓW. 50-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego został przygnieciony przez ciągnik. Ranny mężczyzna śmigłowcem został przewieziony do szpitala.

Rzeszów

Ruszył remont drogi przy rzeszowskiej Plazie

RZESZÓW. Rozpoczął się długo wyczekiwany remont ul. Geodetów przy CH Plaza Rzeszów. Roboty potrwają do piątku 20 sierpnia 2021 r. W tym czasie ul. Geodetów wzdłuż budynku centrum handlowego, aż do ul....

Rzeszów

W niedzielę piknik z okazji Święta Wojska Polskiego

RZESZÓW. Na parkingu PUW staną m.in.: Kołowe Transportery Opancerzone „Rosomak”, Ciężki Kołowy Pojazd Ewakuacji i Ratownictwa Technicznego, nie zabraknie także pokazu broni przeciwpancernej oraz przeciwlotniczej.

Rzeszów

W Rzeszowie pojawią się pojemniki na elektrośmieci. Gdzie będą zlokalizowane?

RZESZÓW. Już wkrótce w mieście pojawi się ponad 30 charakterystycznych, czerwonych pojemników na elektrośmieci. 

Rzeszów

Teatr im. Wandy Siemaszkowej wyda banknot z podobizną swojej patronki

RZESZÓW. Od 21 sierpnia będzie można nabyć banknot 0 Euro z podobizną Wandy Siemaszkowej, patronki rzeszowskiego teatru przy ul. Sokoła. Nakład jest ograniczony. 

Reklama