Rzeszów - Środa, 13.08.2025
Reklama

PGE Energia Ciepła oraz Klub Sportowy „Korona” Rzeszów zawarły umowę sponsoringową

Dodano:

fot. Materiały prasowe PGE Energia Ciepła
fot. Materiały prasowe PGE Energia Ciepła
RZESZÓW. Rzeszowska elektrociepłownia PGE Energia Ciepła oraz Klub Sportowy „Korona” Rzeszów 6 grudnia podpisały umowę sponsoringową. Dzięki wsparciu rzeszowskiej elektrociepłowni dzieci i młodzież z klubu sportowego będą mogły kontynuować treningi i wyjeżdżać na zawody i turnieje sportowe.

Klub Sportowy „Korona” Rzeszów jest organizatorem zajęć sportowych, treningów oraz zawodów sportowych dla dzieci i młodzieży z osiedla Załęże. Zajęcia prowadzone są przez kadrę trenerów i instruktorów. Działalność klubu zrzesza i aktywizuje dzieci oraz młodzież uprawiającą piłkę nożną, zachęcając je do rozwijania sportowej pasji.

„PGE Energia Ciepła angażuje się w działania sportowe wspierające lokalne społeczności, tym bardziej jeśli są to działania skierowane do dzieci i młodzieży. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w rozwoju sportowym najmłodszych rzeszowian” - powiedział Grzegorz Gilewicz, dyrektor PGE Energia Ciepła Oddział Elektrociepłownia w Rzeszowie.
Reklama
Dzięki wsparciu PGE Energia Ciepła Oddział Elektrociepłownia Rzeszów zorganizowane zostaną dwa turnieje halowe piłki nożnej. W trakcie jednego z nich „Świątecznego turnieju halowego”, który odbędzie się 14 grudnia br., dodatkowo przewidziana jest nagroda  dla dzieci w wieku 10 do 12 lat - Puchar Dyrektora Oddziału.

Elektrociepłownia wspiera finansowo Klub Sportowy „Korona” Rzeszów już od wielu lat. Dzięki współpracy 120-tu zawodników klubu może systematycznie brać udział w treningach, meczach i turniejach. Zajęcia szkoleniowe dla dzieci i młodzieży odbywają się na stadionie piłkarskim oraz w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 na osiedlu Załęże, które sąsiaduje z siedzibą rzeszowskiej elektrociepłowni.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Jarmark Wielkanocny na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. 6 kwietnia na rzeszowskim Rynku odbędzie się największy na Podkarpaciu Jarmark Wielkanocny. Na mieszkańców czeka sporo atrakcji, w tym m.in. kiermasz rękodzieła, występy artystyczne, pokaz kulinarny i prezentacja tradycyjnych potraw wielkanocnych.

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto bezpłatną szkołę rodzenia [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Przy Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie powstała jedyna w Rzeszowie bezpłatna szkoła rodzenia. Można zapisywać się już na zajęcia.

Rzeszów

Zakończył jazdę na słupie. 44-letni mieszkaniec Rzeszowa był pijany

RZESZÓW. Blisko 2 promile wydmuchał 44-letni mieszkaniec Rzeszowa, który osobowym mercedesem wjechał w słup z kamerą monitoringu. Grozi mu wysoka grzywna i kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Rzeszów

Postęp prac na budowie nowego żłobka w Rzeszowie. Budynek już zadaszony [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trwają prace przy budowie nowego żłobka przy ul. Jachowicza na osiedlu Drabinianka. Obiekt powstaje w sąsiedztwie szkoły i strefy wypoczynku Arkadia. Zakończyła się już budowa dachu, zamontowano okna i drzwi.

Rzeszów

Tak ostatecznie ma wyglądać nowoczesny biurowiec przy al. Cieplińskiego w Rzeszowie [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Pracownia MWM Architekci opublikowała ostateczne wizualizacje nowoczesnego budynku Corner Point, który wybudowany zostanie przy al. Cieplińskiego.

Rzeszów

Trwa rozbudowa ul. Granicznej w Rzeszowie. Od 10 marca zamknięty fragment drogi

RZESZÓW. Jak poinformował Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie, od poniedziałku 10 marca nieprzejezdny będzie fragment ul. Granicznej od ul. Cichej w kierunku al. Powstańców Warszawy.

Rzeszów

Kolejny rekordowy miesiąc w Jasionce. W lutym ponad 68 tys. pasażerów

RZESZÓW/JASIONKA. W ubiegłym miesiącu port lotniczy Rzeszów-Jasionka obsłużył ponad 68 tys. pasażerów. - To najlepszy luty w historii lotniska, wynik lepszy o 10 procent od dotychczasowego rekordu (62,3 tys.), osiągniętego w 2024...

Rzeszów

W Rzeszowie urodziło się 8. dziecko z in vitro. Konrad Fijołek: Nasz projekt uszczęśliwił wiele par

RZESZÓW. Już 8 dzieci urodziło się dzięki rzeszowskiemu programowi in vitro. Najmłodsze przyszło na świat w tym tygodniu.

Reklama